1. HİZMETLER ve ÜYELİK SİSTEMİ

1. http://www.insaattrendy.com'nin üyeler için sunduğu olanaklardan yararlanmak için "Kullanım Koşulları"nı kabul etmelisiniz.
2. Bülten Üyeliği, ücretsizdir ve düzenli olarak http://www.insaattrendy.com'nin derlediği haberlerin elektronik posta adresinize ulaşmasını sağlar.
3. http://www.insaattrendy.com, gerekli gördüğü takdirde hizmetleri değiştirme hakkını saklı tutar.
4. Üyeler, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve http://www.insaattrendy.com "Kullanım Koşulları"na uyacak bir şekilde siteyi kullanırlar. http://www.insaattrendy.com'yi kullanarak kanunsuz bir eylem gerçekleştiremezler.
5. http://www.insaattrendy.com web sitesine zarar veren üyeler, tazminat ödemeyi kabul ederler.

2. http://www.insaattrendy.com HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

1. http://www.insaattrendy.com, kesintiye uğrayan servisler
ve ortaya çıkan arızalar için sorumluluk almaz, ama kaybı mümkün olan en aza indirger ( bunlar şunları da içermekle birlikte, bunlarla sınırlı değildir: doğal tehlikeler, sosyal olaylar, ağ anormallikleri, korsan saldırılardan dolayı kapanma, teknoloji güncelleşmesi, hükümet kontrolü ve ticari bir platform olması dolayısıyla ortaya çıkabilecek diğer sorunlar).
2. http://www.insaattrendy.com, kanunlara, kurumsal kimliğine ve http://www.insaattrendy.com Kullanım Koşulları'na aykırı yüklenmiş herhangi bir yazı ya da malzemeyi silme hakkına sahiptir. Ciddi durumlarda, http://www.insaattrendy.com, üyeliği sonlandırır.
3. http://www.insaattrendy.com, yüklenmiş bilginin geçerli, doğru, sürekli, bitmiş ve güncelliği konusunda sorumluluk kabul etmez. Kullanıcının bilgiyi algısı ve kabulü kendi sorumluluğu olarak görülür.

3. ANTLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ http://www.insaattrendy.com ya da kullanıcı üye yukarıdaki koşulları yerine getirmediği takdirde sorunlar sözleşme kanununa göre çözülür ya da dostça müzakere edilir.

4. TELİF HAKKI Bu sitedeki tüm içerik ©2005 'nindir. Herhangi bir formda bütün veya kısmen çoğaltma yasaktır. Tüm hakları saklıdır.

5. ÜYE GİZLİLİK İLKELERİ Gizlilik
İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.

1. Üyelik kayıt işlemi sırasında, gerçek isminizi belirtmek zorunda değilsiniz. Ancak hem size ulaşabilmemiz ve de fırsatlardan haberdar edebilmemiz hem de bazı servislerimizdeki üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur.
2. Girdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir. 2. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
3. Sisteme girdiğiniz üyelik bilgilerine sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin(siz izin vermediğiniz sürece) sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
4. Dilediğiniz an üyelik iptali için destek@http://www.insaattrendy.com adresine başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.