Bien Seramik Karo Tasarımlarla Şık Çözümler
Türkiyenin en büyük inşaat haber portalı.
 
 

Yeni Ürün

BÖLÜMÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERİ

Bien Seramik Karo Tasarımlarla Şık Çözümler

Haber : İnşaat Trendy

15.12.2015

Seramik sektörünün önemli oyuncularından Bien Seramik, AVM’lerin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri sunuyor. AVM mağaza tasarımlarınızı özgünleştirmenin en pratik ve ihtişamlı yolu karo döşemeleridir.

Bien’in büyük ebatlarda da ürettiği yer ve duvar karoları ile mekanlar hem şık hem kullanışlı.Yenilikçi ve en son teknolojiyle üretilen tasarımlarıyla Bien Seramik, AVM’lerin de öncelikli ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte ürün gamını geliştiriyor. AVM’lerin ve mağazalarının tasarımlarında pratik çözümler sunuyor. 

AVM yürüyüş alanlarında ise AVM’nin konseptine bağlı olarak istediğiniz tasarımı uygulamak karolarla kolaylaşıyor. Mağaza stiline uygun modern karolarla ister mat ister parlak yüzeyler ve farklı tasarımlar elde edebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen Bien karoları, AVM’lerde, AVM mağazalarında, iç ve dış mekanlarda kullanılmasına imkan tanıyıp, inovasyonu işlevsellikle birleştiriyor. Markanın birçok ödüllü ürününün de yer aldığı seriler son teknoloji kullanıldığı için aynı zamanda çevreyi koruyor. 

Yorum Yapmak İçin Üye Olun ya da Giriş Yapın.!
 

EN ÇOK OKUNANLAR