Hak İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Galip Bilgili
Telefon
0 232 501 14 25 / Faks: 0 232 501 14 25 / GSM:
Adres
Yıldız mah. Kent Buca Evleri 200/17 sok. No:1 D:4 Buca / İZMİR
E-Posta
info@hakinsaat.com
Web Adresi
http://www.hakinsaat.com
İlanlar
İlanları Gör
 974 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1987 yılından bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atan ve inşaat sektörünün öncü firmalarından biri olan HAK İNŞAAT, Nevzat BİLGİLİ tarafından kurulmuştur.

Projelendirmeden başlayıp, anahtar teslimine kadar uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyerek, planlı ve istikrarlı büyüme politikasıyla sektörde kısa sürede söz sahibi olmuştur.

Kurumsallaşmaya önem veren firma, 2002 yılında Mehmet Galip BİLGİLİ ve Kamil BİLGİLİ tarafından “Hak Müteahhitlik İnşaat Gıda Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti.” adı ile kurumsal bir yapıya dönüştürülmüştür.

Bilgi ve deneyimine bağlı olarak hizmet kalitesini sürekli artıran HAK İNŞAAT, her türlü inşaat ve taahhüt işleri, toplu konut projeleri, hastane ve sağlık kompleksi inşaatları, yol ve altyapı hizmetleri vermektedir

Günümüz teknolojisiyle bütünleşerek hizmet veren şirketin asıl amacı, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmektir. Bunu sağlayabilmek için bilgi birikimi ve deneyimli işgücü ile esnek ve alternatif çözümler üreterek müşterilerine hız ve maliyet avantajı sağlamaktadır.

Özellikle İzmir'de gerçekleştirilen toplu konut projeleri ile birçok ailenin ev sahibi olması sağlanmıştır. İçinde pek çok sosyal tesis ve oyun alanlarını barındıran siteler, deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılıp sahiplerine teslim edilmiştir.

Sektörde verdiği sözü tutan, insanların gelişen dünyadaki isteklerini karşılayabilen, yeni teknolojiye ayak uydurabilen firma, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu korumaya devam edecektir.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Hak İnşaat
 Adres
Yıldız mah. Kent Buca Evleri 200/17 sok. No:1 D:4
Buca / İZMİR
 Telefon
0 232 501 14 25 /
 Web
http://www.hakinsaat.com