Kale Blok Bims A.Ş.


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Kale Blok
Telefon
0 442 282 20 14 / Faks: 0 442 282 20 15 / GSM:
Adres
Horasan Karayolu 3 km. Pasinler / ERZURUM
E-Posta
info@kaleblokbims.com
Web Adresi
http://www.kaleblokbims.com
İlanlar
İlanları Gör
 2107 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Günümüzde modern yapılar, insanların barınma ihtiyaçlarını gidermenin ötesinde, hafif beton yapıları, ısı-ses-su yalıtımı, estetik, konfor ve güvenlik ihtiyaçlarına da en iyi şekilde yanıt vermeye çalışır. İleri teknoloji binalar, içinde yaşayanların hayat standartlarını yükselterek mutlu bir yaşam sürmelerini sağlar. Binaların bu özelliklerinde, inşaatın her aşamasın da kullanılan bims, pomza taşından duvar blokları, inşaat, yapı elemanları, boya, tekstil ve tarım sektöründe kullanılan perlit önemli bir rol oynar.

KALEBLOKBİMS HAFİF YAPI ELEMANLARI, ileri teknoloji binaların yalnızca yüksek teknoloji ürünü pomza, perlit, hafif beton ve kimyasallarla sağlanabileceği anlayışından yola çıkarak 2005 yılında ERZURUM Pasinler ilçesinde kuruldu. Araştırma ve geliştirmeye verdiği önemle kısa sürede sektörünün aranan markaları arasına giren KALEBLOKBİMS HAFİF YAPI ELEMANLARI, bugün Erzurum fabrikasın da ki blok üretimine ek ol arak, 2013’yılın da Perlit Genleştirme ve Mikronize perlit tesislerine eklenmiştir. 60.000 ton mikronize perlit, 2.400 m³ genleştirilmiş ve kurulmuş olan yapı kimyasalları tesisin de ise 20.000 ton üretim kapasitesine sahiptir.

KALEBLOKBİMS HAFİF YAPI ELEMANLARI, yurtiçi ve yurtdışında geniş tedarikçi yelpazesine sahip perlit üreticisidir. İhracat konusunda zengin bilgi birikimine sahip olan firmamız, yurtdışıda önemli referanslara sahiptir. Yurt çapında sahip olduğu yaygın bayi ağının yanı sıra Samsun, Artvin, Trabzon gibi önemli limanlara yakınlığımızın verdiği avantaj ile kısa sürede Rusya Federasyonu ve komşu ülkelerde aranan bir marka olmayı başarmıştır. Ayrıca karayolu ile İran, Azerbaycan ve Gürcistan ülkelerine ihracat yapılmaktadır.

KALEBLOKBİMS olarak pomza taşından duvar blokları üretimin de, perlit ve yapı kimyasalları üretimin de hep bizi tercih ettiniz, yanımızda yer aldınız. Bunun için teşekkür eder işlerinizde başarılar ve bereketli kazançlar dileriz.

FİRMANIN REFERANSLARI

DİĞER DÖKÜMANLAR

TSE Fabrika Üretim Kontro..

TSE Fabrika Kontrol Belge..

OHSAS 18001:2007

ISO 9001:2008

Marka Tescil Belgesi

Marka Tescil Belgesi

TSE

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Kale Blok Bims A.Ş.
 Adres
Horasan Karayolu 3 km.
Pasinler / ERZURUM
 Telefon
0 442 282 20 14 /
 Web
http://www.kaleblokbims.com