İş Dünyası Geleceğin Ankarasına Yatırım Yapıyor
Türkiyenin en büyük inşaat haber portalı.
 
 

Yeni Ürün

BÖLÜMÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERİ

İş Dünyası Geleceğin Ankarasına Yatırım Yapıyor

Haber : İnşaat Trendy

30.11.2017

Başkent iş dünyası, ofis ve iş yeri yatırımını, geleceğin Ankarasının şekilleneceği Beysukent, Çayyolu, Beytepe’ye yapmaya başladı.

Yıllarca daracık sokaklar, otopark sorunu, trafik keşmekeşinden bunalan Ankaralılar, gerek konut, gerekse iş yerlerini daha ferah, sorunsuz ve güvenli lokasyonlara taşıyor.

Başkent başta olmak üzere, yurt genelinde büyük inşaat projelerine imza atan ICK Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kuru, inşaat sektörüne emek veren herkesin modern binalar dikmekle kalmayıp aynı zamanda geleceği de planlaması gerektiğini kaydetti.

Cemal Kuru, henüz kimse yatırım yapmazken Ankara’nın en güzel noktası Beytepe’de başlattıkları Ametist Konut Projesi’nin ardından bu bölgede güzel bir semt kurulmasına öncülük ettiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Şimdi de geleceğin Ankarasının merkez noktası olacak bu lokasyona iş dünyasından gelen talepler doğrultusunda devasa bir iş merkezi inşa ediyoruz. Ametist Konut Projesi’nin yola cephe lokasyonunda hızla ilerleyen Ametist Park projemize geleceğin Ankarasının tam orta noktasında yer almak isteyenler büyük ilgi gösteriyor. Çünkü en doğru yatırımın gelecek vaad eden yatırım olduğunu biliyorlar. Bankalardan, marketlere; kafe, restoran zincirlerinden, hukuk, gayrimenkul ofislerine kadar hemen her meslek grubundan talep gelmesi, Ametist yolculuğuna çıkarken ne kadar doğru karar verdiğimizi gösteriyor.”Yorum Yapmak İçin Üye Olun ya da Giriş Yapın.!
 

EN ÇOK OKUNANLAR