SEKTÖREL HABERLER

Reynaers Alüminyum Kapı ve Cephe Sistemleri;Masterline Serisi ile cephe kavramını en üst düzeye taşıyor

Toplam okunma sayısı: 393
09 Kas 2018
Kapı ve Cephe Sistemleri markası Reynaers, Masterline Serisi ve 4 farklı tasarımı ile cephelerin özgünleşmesine olanak sağlıyor.
Alüminyum markası Reynaers, cephe yapımında ürettiği mühendislik çözümleri ile yapıların değerini yükseltiyor.
Reynaers’in Masterline Serisi dış cephe için 4 farklı konseptle çözüm sunarken iç cephede de kullanım imkanı sağlıyor. Masterline Serisi, ince, zarif ve istenilen renkte hazırlanabilme özelliği ile mimarinin en önemli yapı elemanlarından biri olarak sektördeki yerini alıyor.
Sistemin sahip olduğu Pasif Ev sertifikaları, doğal kaynakların ve içinde bulunduğumuz ekosistemin korunması açısından inşaat endüstrisi için her geçen gün daha da önem taşıyor.
ZARİF TASARIM, ENERJİ TASARRUFU, GÜVENLİ KİLİT SİSTEMİ
Masterline 8 konseptinde panel kapısı ve Masterline 10 pencereleri ile mükemmel yalıtım sağlıyor. Hava, su ve rüzgar geçirimsizlik özelliklerine sahip sistem, enerji tasarrufu sağlayarak ekositeme uygun bir performans gösteriyor.
Masterline’ın yalıtımlı panel kapıları ve minimum eşik değerlerine sahip tek ve çift balkon kapıları, çözüm arayışında kolaylık sağlıyor.
Her türlü detayın en ince şekilde düşünülüp tasarlandığı Masterline Serisi güvenlik açısından da öne çıkıyor. Seri, özel kilit sistemi ile yapının kendisini ve içindekileri koruyor.
Bütün bu performansların yanı sıra, serinin dar ve güçlü profilleri ile havalandırma imkanı sağlanırken, gün ışığından yararlanma imkanı da sunuyor.

Haber: Editör