Tüm Projeler
Türkiyenin en büyük inşaat haber portalı.

Anatolıa Park Evleri

İzmir’in önde gelen firmalarından Fe Metal İnşaat’ın yeni projesi olan Anatolia Park Evleri’nde mutlu sona yaklaşılıyor. Ulaşımda kolaylık sağlayan lokasyonu, inşasında kullanılan son teknoloji ürünü .. »»

Makissos Thermal&Spa Hotel

Kırşehir merkezde yaklaşık 100 milyon liralık yatırımla tamamlanan Makissos Thermal&Spa Hotel, 28 Eylül Cumartesi günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından görkemli bir törenle açılacak.Türkiye'ni.. »»

Soyak Siesta Blue

İzmir Karşıyaka'da ‘az katlı’ bina anlayışıyla oluşturulan ve kentin 2 bin 200 konutluk mega projesi Soyak Siesta’nın yeni etabı Soyak Siesta Blue, 23 Eylül Pazartesi İzmir Arena Bayraklı’da gerçekleş.. »»

Next Level Loft Ofis

Pasifik İnşaat, Ankara’nın en hızlı gelişen aksı Söğütözü’nde başkentin ilk loft ofis projesi Next Level Loft Ofis ile iş dünyasını değiştirecek. Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezinden olu.. »»

Maslakno/1

Koçkaya Holding – Saral Şirketler Grubu ve Altınbaş Holding’in birlikteliği ile, bugüne kadar pek çok başarılı projeye imza atan ödüllü mimar Emre Arolat, “Maslakno1” Ofis Plazaya değişik bir mimari ç.. »»

Evviva Real City

Evviva projelerine bir yenisini daha ekleyen Bulut İnşaat, Tekirdağ’da yeni evviva Real City projesine başladı. 150.000 m2 üzerinde, 100 adet binadan oluşan evviva Real City projesinde 2000 adet daire.. »»

Emaar Square

Emaar Square içinde yer alan konut grupları farklı tarzlara sahip kullanıcıların, beklentilerine cevap verebilecek donanımla tasarlandı. Brüt 61 metrekare büyüklüğündeki modern çizgilere sahip 1+1 dai.. »»

Sarphan Finanspark

İstanbul'u uluslararası bir finans merkezi haline getirecek olan İstanbul Finans Merkezi projesi istanbul'un Ataşehir ilçesinde hızla yükseliyor. Anadolu Otoyolu'nun kuzeyinde yer alan yaklaşık 1 mily.. »»

Polinom İnşaat-Ataşehir Okyanus Kolejleri

Proje Hizmetleri Polinom İnşaat olarak İnşaat Mühendisi Umut Tahir Güneş ve İç Mimar Aybaz Deniz tarafından gerçekleştirilen Ataşehir Okyanus Koleji 23.03.2012 tarihinde başlayıp 23.08.2012 tarihinde .. »»

Ayışığı Vadi Evleri

Projenin Genel Özellikleri:1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile 489 konut ve sosyal yaşam alanlarından oluşanAyışığı Vadi Evleri, Beylikdüzü’nün en nitelikli konut ve yaşam projesi olma özelliği.. »»

Bura Resıdence

Bura Residence, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı ile huzurlu ve eğlenceli bir yaşamın kapısını aralıyor. 325 m²’lik kapalı alana sahip sosyal tesist.. »»

Sinpaş Liva İstanbul

LİVA İstanbul projesini diğer projelerden ayıran en önemli özelliklerinden biri suyun dinlendirici enerjisini taşıyan adalar konsepti. Projede ekolojik yapıyı koruyan bu çevreci alanların üzerinde bir.. »»

Ümraniye Alışveriş Merkezi

Anadolu Yakası’nın ikinci Bağdat Caddesi Ömerler Mimarlık’ın 40 bin metrekarede 105 mağaza, 7 bin metrekare yemek alanı ve 4 bin metrekarelik eğlence bölümüyle projelendirdiği Ümraniye AVM, Anadolu Y.. »»

Uluhan Grup-Babil Kuleleri

Kredisiz, kefilsiz, vade farksız, faizsiz ödeme imkanlarıyla konut sahibi olmak isteyen ailelere büyük kolaylık sağlayan ve yeşili bol, yaşayan, canlı bir yaşam ve iş merkezi olarak projelendirilen Ba.. »»

Mavişehir Modern

Proje hizmetleri DAYI MİMARLIK Mim.Dilek Dayı ve Y.Mim.Aykut Dayı tarafından gerçekleştirilen , İzmir'in gözde bölgesi Mavişehir'de, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO konut geliştirme kapsamında, Gergü.. »»

Ak-Asya Alışveriş Merkezi

15.000 m² gibi büyük bir yeşil alan olarak tasarlanan Central Park, Anadolu Yakası’nın en güzel ve dikkat çekici parklarından biri olmanın yanı sıra ziyaretçileri şehrin gürültüsünden de koparacak. Ce.. »»

Fenerbahçe Spor Kulübü Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Arena

13 bin 800 seyirci kapasiteli kompleks, bayan ve erkek basketbol takımlarının ulusal ve uluslararası maçlarına ev sahipliği yapacak. Bu sebeple Ömerler Mimarlık, sporcuların rahatlığını ön planda tutt.. »»

Soyak Mavişehir Optimus

Gayrimenkul sektöründe güven ve kalitenin temsilcisi, Soyak’ın İzmir’de prestijli ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açacak yeni projesi Soyak Mavişehir Optimus, İzmirlilerin ‘ideali’ oldu. Geçtiği.. »»