11.5’Lik Straforlu Isı Yalıtım Tuğlası
Türkiyenin en büyük inşaat haber portalı.
 

Yeni Ürün

BÖLÜMÜN EN ÇOK OKUNANLARI

11.5’Lik Straforlu Isı Yalıtım Tuğlası

İnşaat Trendy

31.01.2012

Enerji sıkıntısının en yoğun ve en pahalı olduğu günümüzde Servet Blok, Tuğla sektörüne Straforlu Isı Yalıtım Tuğlasını sunmuştur. Tuğla ve straforun beraber kullanımıyla oluşturulan bu ürün sayesinde daha az enerji ile daha çok ısı ve tasarruf sağlanmaktadır. Türkiyenin her bölgesinde kullanıma uygun straforlu ısı yalıtım tuğlası tüm mekanlarda uygulanabilir bir yapı malzemesidir.

Özel kesilmiş EPS straforların konulmasıyla uygulanan hem ekonomik hem de ekolojik ısı ve ses yalıtımı sağlayan ürün, nefes alabilen duvar sistemini de beraberinde getirmektedir.

Ağırlığı 5 kg olan 11.5’lik Straforlu Isı Yalıtım Tuğlası duvar ustalarının en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. 1m2’ye 16.5 adet döşenen tuğlaların ebatları 11,5 x 29 x 23.5’dir. Kolay bir şekilde uygulanabilen ve duvar işçilik masraflarını da büyük ölçüde azaltan tuğla Servet Blok tarafından sektör profesyonellerine sunulmuştur.

Ürün uygulama alanı olarak yapı sektöründe, tüm konutlarda, sanayi inşaatlarında, fabrikalarda, prefabrik yapılarda villalarda kullanılarak ısı ve ses yalıtımı sağlamak için tasarımı geliştirilmiştir.

Ürün Adı: 11.5’lik Straforlu Isı Yalıtım Tuğlası

Marka: Servet Blok Tuğla

Web:www.servetblok.com

Tel: 0 236 715 25 45
Yorum Yapmak İçin Üye Olun ya da Giriş Yapın.!
 

EN ÇOK OKUNANLAR