Geberit'ten Balena Duşlu Tuvalet
Türkiyenin en büyük inşaat haber portalı.
 

Yeni Ürün

BÖLÜMÜN EN ÇOK OKUNANLARI

Geberit'ten Balena Duşlu Tuvalet

İnşaat Trendy

01.01.2010

Benzersiz Bir Temizlik Duygusu Geberitin ürettiği Balena Duşlu Tuvalet kişisel hijyene özellikle dikkat edenler için benzersiz bir tazelik duygusu ve temizlik sağlıyor. Çünkü insan vücudu sıcaklığındaki su, tuvalet kağıdı kullanımından daha yumuşak, daha hijyenik ve daha saf. Ayrıca bideden çok daha fazla kullanışlı: Sadece oturup bir düğmeye basarak taharet musluğu tam temizlik sağlamak için hazır. Temiz hissetmek bu kadar kolay.

Mükemmel Konfor 

Konfor kişisel bir şey. Bu yüzden mükemmel konforu sağlamak için Balena Duşlu Tuvaletler; temassız sıcak havalı kurutma ve otomatik havalandırma gibi birçok özellik sunuyor. Masaj fıskiyesi veya özellikle bayanlar için hijyenik duş imkanı da içeriyor.

Gün Boyunca Temiz Hissettiriyor 

Balena Duşlu Tuvalet'in nazikçe güçlenen duş spreyi kullanıcıyı tuvaleti her kullandığında o temiz "henüz duş aldım" duygusuyla baş başa bırakıyor. Buna günlük rahatlık deniyor. Temiz su ile nazikçe temizlenme cildin acımasını ve iltihaplanmasını engelliyor. Tabi bu durum hassas bir cilde sahip kişiler için daha da önemli. Bu gibi durumlarda duş spreyi ile vücut sıcaklığında gerçekleşecek bir temizlik çok uygun bir deneyim oluyor.

Tüm Gereksinimler için Bir Balena Duşlu Tuvalet

Tasarlanmış Temizlik

Geberit, seyahatlerde kullanılabilecek el duşlu sistemlerden, kullanmakta olunan seramik klozetlere uygulanabilen otomatik taharet sistemli, klozet kapaklarına ve tabiî ki eksiksiz taharet imkanı sunan en gelişmiş komple çözümlere kadar tüm aralıktaki duşlu tuvaletleri sunabilen tek üretici firma. Günümüz modern, hijyene önem veren toplumlarda Balena Duşlu Tuvalet banyolar için tam bir zorunluluk. Şık çağdaş dizayn aralığı her stildeki banyolara uygun bir model olduğu anlamına geliyor.

Evlerdeki veya apartmanlardaki yenilemeler ya da yeni yapı projeleri düşünülürse Balena Duşlu Tuvaletler kullanıcılara bir çok alternatif sunuyor. Diğer belirgin avantajlarının yanı sıra genel banyo tasarımında daha fazla esneklik sağlayan Balena Duşlu Tuvalet bideye duyulan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

Yorum Yapmak İçin Üye Olun ya da Giriş Yapın.!
 

EN ÇOK OKUNANLAR