Kale'den Türkiye'nin En Tasarruflu Ve Çevreci Klozetleri
Türkiyenin en büyük inşaat haber portalı.
 

Yeni Ürün

BÖLÜMÜN EN ÇOK OKUNANLARI

Kale'den Türkiye'nin En Tasarruflu Ve Çevreci Klozetleri

İnşaat Trendy

14.10.2011

Kale Grubu’nun akılcı çözümler sunan markası Kale, yalnızca 2.7 litre su kullanarak tam hijyen ve fonksiyonla çalışan klozetleri tüketicilerle buluşturuyor. Yılda kişi başı 4 bin 320 litre daha az su tüketimi sağlayan klozetler, yaşam alanlarına dünya standartlarında ekonomik ve çevreci bir uygulama getiriyor. Kişi başı yüzde 55 oranında su tasarrufu sağlayan 2.7 litre’lik klozetler, Kale’nin özel Easy Clean ve Kaleguard kaplamaları sayesinde hijyenik yapısını koruyarak yıllarca ilk günkü görünümünü koruyor.

Faaliyetlerinin her aşamasında ve ürettiği her üründe, hem doğaya hem de kullanıcılarının ekonomisine dost çözümler sunan Kale, üretimde, tasarımda ve kullandığı teknolojide çevre dostu uygulamaları ile estetikle büyüleyen, hijyenle huzur veren ve enerjisiyle canlandıran yaşam alanları yaratıyor. 

Kale, 2.7 litre su ile çalışan ve yıllık kişi başı ortalama 4 bin 320 litre su tasarrufu sağlayan, hijyen standartlarından ödün vermeden geliştirilen klozetleri ile yüzde 55 oranında su tasarrufu sağlıyor. Kale’nin 2.7 litre’lik klozetleri, maddelerin yüzeyde tutulmasını engelleyerek daha az deterjan kullanma imkanı veren Easy Clean Teknolojisi ve aşınma ile çizilmeye karşı yüksek dayanım sağlayan Kaleguard kaplama sayesinde daha uzun ömürlü oluyor.

Easy Clean Teknolojisi ve Kaleguard kaplama, klozetlerin ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlarken, çevreye zararlı temizlik maddelerinin kullanımını önlediği için Kale Banyo’nun çevreye gösterdiği özenin de bir göstergesi oluyor. İsteğe göre 3 litre ya da 6 litre su akışı seçeneği bulunan klozet sistemi ile Kale, temizlik için ne kadar su gerektiğine tüketicinin karar verebildiği tasarrufu mümkün kılan bir çözüm yaratıyor. 
Yorum Yapmak İçin Üye Olun ya da Giriş Yapın.!
 

EN ÇOK OKUNANLAR