YENİ ÜRÜN

Cephelerde ahşap şıklığı için; weber.texwood star!

Toplam okunma sayısı: 893
05 Eyl 2018
Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi Saint-GobainWeber, 62 ülkede 200’e yakın üretim tesisi ile yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş formülasyon teknolojilerini kullanarak eksiksiz çözümler sunuyor.
Tüm yapıların iç ve dış cephelerinde kullanılabilen ahşap desenli, saf akrilik esaslı, yüksek UV dayanımlı yeni dekor boyasıweber.texwood star cephelerde farklılık yaratıyor.
Kolay uygulanabilme özelliği, uzun çalışma süresi ve yüksek performansı ilecephelere dekoratif bir çözüm sunan weber.texwood star; maun, kestane, beyaz ladin, tik, ceviz,meşe ve çam ağaçlarının doğal ve güzel görüntüsünü cephelere getiriyor.
3L boya ve 0,55L solüsyondan oluşan weber.texwood star; iki komponentin birbiri ile karıştırılması sonucunda uygulanıyor. weber.texwoodstar’ındoğal ağaç renklerini elde edebilmek için, alt yüzeye weber.tex UV stardış cephe boyasının önerilen renklerinden uygulanması gerekiyor.
weber.tex UV star ve yeni dekor boyası weber.texwood starbirlikte kullanıldığında; hem belirtilen doğal ağaç renklerine hem de UV dayanımlı, yüksek performanslı dış cephelere sahip olunuyor.
Yeni projeler ve renovasyon için farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler üreten Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ve ısı yalıtımı, teknik ürünler, zemin sistemleri ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber’in Türkiye’de 6 fabrikası, 8 bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı bulunuyor.

Haber: Editör