SEKTÖREL HABERLER

DemirDöküm,Yetkili Satıcıları Küba'da Bir Araya Geldi

Toplam okunma sayısı: 1113
17 Eki 2018
DemirDöküm, yetkili satıcılarının satışlarını desteklemek,motivasyonunu artırmak için her sene birbirinden farklı konseptte düzenlediği toplantılarına yenisini ekledi. Şirket bu sene yetkili satıcıları buluşması için rotasını Karayipler’in ada ülkesi Küba’ya çizdi.
Türkiye iklimlendirme sektörüne 64 yılda birçok ilki kazandıran DemirDöküm, Türkiye genelindeki başarılı yetkili satıcılarını 6 günlük seyahatle ödüllendirdi. İş ortaklarıyla oluşturduğu bağ ile her yıl başarılarına yenilerini ekleyen DemirDöküm, yetkili satıcıları ile sinerjiyi artırmak için geleneksel olarak düzenlediği kampanyasını bu sefer Küba için düzenledi. Ödül sistemi doğrultusunda, 2018 yılında üstün performans sergileyen 70’in üzerinde DemirDöküm yetkili satıcısı Küba'da ağırlandı.
Karnavalları, sokak dansları, efsane klasik arabaları ve renkli görüntüleriyle herkesin merak ettiği, tatil rotalarının başında yer alan Küba’da düzenlenen organizasyona Türkiye'nin dört bir yanından katılan DemirDöküm yetkili satıcıları, ülkenin başkenti Havana’yı, verimli topraklara ev sahipliği yapan yemyeşil Pinar Del Rio’yu ve Küba’nın öne çıkan turistik alanlarından Vinales’i gezerek Küba’nın kültürüne ve tarihine yakından şahit oldu.

Haber: Editör