ÜRÜN HABERLERİ

E.C.A.’dan sıcak su kontrollü yeni nesil akıllı armatür

Toplam okunma sayısı: 2900
10 May 2020
Türkiye’de ilk kez E.C.A. tarafından geliştirilensıcak su emniyetli THERMO SAFE armatürler,özel kartuş sistemi sayesinde su derecesinde yaşanan ani artışlar sonucu oluşabilecekyaralanmaların önüne geçiyor. Su sıcaklığı 45 C°’nin üzerine çıktığında sıcaklığı sabitleyen THERMO SAFE, sıcak su değişimlerinden kaynaklanan riskleri minimize ederek güvenlik, konfor ve enerji tasarrufunu bir arada sunuyor.

Günlük hayatta en sık kullandığımız gereçlerden biri de armatürler. Yaşam alanlarında kullanılan küçük bir detay gibi görünse de aslında üretim standartlarının güncel ihtiyaçlara uygunluğu, yıllarca kullanılabilirlik, garanti sürelerinin uzunluğuve tasarruf gibi faktörler armatür seçimlerinde etkili oluyor. Öte yandan sıcak su kullanımı gerektiren ıslak mekanlardaoluşabilecek riskleri engelleyen teknolojiler de güvenlik ihtiyacına cevap vererek avantajlı konuma geçiyor.

Elginkan Topluluğu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren yapı sektörünün öncüsü E.C.A.’nınTHERMO SAFE armatürleri, banyolarda sıcak su kullanımından doğabilecek riskleri minimize ederken aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlıyor.

Özel kartuş sistemi sayesinde banyolarınızda güvendesiniz

E.C.A. mühendislerinin geliştirdiği bu yerli teknoloji, su sıcaklığını denetleyerek 45 C°’nin üzerine çıktığında su ısısını sabitliyor. THERMO SAFE armatürler, içeriğindeki özel kartuş sistemi sayesinde duş boyunca su sıcaklığını istenilen değerde tutarakkonfor ve güvenliğibir arada sağlıyor. Suyunısıdeğişimlerindenkaynaklanan sorunları minimize eden bu sistem ile kullanıcıların sıcak su şoklarına maruz kalmaları önleniyor. Bu sayede özellikle yaşlılar, çocuklar ve engelli bireyler içinoldukça güvenli bir kullanım ayrıcalığı sunuluyor.

Üretimden kullanıcıya her aşamada ‘önce insan’misyonunu esas alan yerli üretimin güçlü markası E.C.A., krom kaplamalı THERMO SAFE ile hayatı kolaylaştıran yeni nesil teknolojileri bir kez daha kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Haber: Editör