Abaş Prefabrik


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Kıvanç Bey
Telefon
0 232 843 90 78 / Faks: 0 232 843 90 77 / GSM:
Adres
Emiralem Beldesi Manisa Yolu 4. km Menemen / İZMİR
E-Posta
abas@abas.com.tr
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 2523 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Prefabrika yapı tekniği en iyi uygulyan kuruluşlardan biri olan ABAŞ, uzun yıllar bu sektörde çeşitli kaderne ve dallarda çalışmış kişilerin 1994 yılında bir araya gelerek, bilgi ve tecrubelerini birleştirdiği; deneyimli, dinamik bir kuruluştur.
ABAŞ, teknik çalışma ve araştırmalarıyla ileri yapı uygulamalarını yakından izleyrek kalite ve yeniliği kendisine hedef almıştır. Bu nedenlerdir ki, kısa sürede prefabrike yapı sektöründe lider bir konuma ulaşmıştır.
Gerçekleştirdiğimiz geniş referans tablosu (büyük açıklıklı sanayi yapıları, kara yolları, köprü kirişlerini, alışveriş merkezileri, küçük ve orta ölçekli sanayi siteleri, her amaca uygun depolar, eğitim binaları, okullar) projelendirme, üretim ve montajında estetik ve yapı güvenliği unsurlarını en iyi biçimde birleştirmemizin bir sonucudur. ABAŞ her geçen gün ekipmanlarını güçlendirerek ileri teknolojiyi takip etmekte, imkanlarını genişletmektedir.
Hedefimiz zaman içinde hizmet alanlarımızı daha da genişleterek deneyimli ve işinin ustası kadromuzla, prefabrike yapı alanında bir numara olmaktır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Abaş Prefabrik
 Adres
Emiralem Beldesi Manisa Yolu 4. km
Menemen / İZMİR
 Telefon
0 232 843 90 78 /
 Web