Akgün İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Edip Akgün
Telefon
0 312 347 57 31 / Faks: 0 312 347 57 32 / GSM:
Adres
Gültepe Mah. Gültepe Cad Altındağ / ANKARA
E-Posta
info@akgunzumrutevler.com
Web Adresi
http://www.akgunzumrutevler.com
İlanlar
İlanları Gör
 3342 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Yarım asır önce başlayan bir yolculuk… Temelleri başarı odaklılık, çalışkanlık ve ilkelere bağlılık üzerine kurulmuş, sağlam bir kurumsal yapı. Erzurum’dan tüm Türkiye’ye ve komşu ülkelere doğru uzanan bir başarı hikayesi.

1976 yılında Edip Akgün tarafından kurulan Akgün Grup, altına imza atılan sayısız başarılı proje ve ailenin genç üyelerinin çağdaş vizyonları ile birlikte, zamanla Türkiye’nin önde gelen şirket topluluklarından biri haline geldi.

Anadolu’da aldığı bütün taahhüt işlerini, zamanından da önce ve hedeflenen bütçeler dahilinde başarıyla teslim ederek gün geçtikçe büyüyen Akgün Grup, yaptığı stratejik iş ortaklıkları, hızlı ve dinamik yapısı sayesinde, inşaat sektöründe önemli bir fark yarattı. Teslim ettiği tüm işlerde kendi alanlarında uzman, deneyimli mühendislerle çalışması, planlama, proje yönetimi ve şantiye süreçlerini titizlikle sürdürmesi sonucunda bugüne dek altyapı, üstyapı, taahhüt ve gayrimenkul geliştirici olarak 800.000 m2’nin üzerinde proje gerçekleştirdi.

Yapı malzemeleri sektöründe de faaliyet gösteren Akgün Grup; uluslararası alanda tanınmış üreticilerle çalışarak, yılda 20.000 tona ulaşan ihracat rakamlarıyla satış hacmine göre bölgesinde ilk 5 ihracatçı arasında yer almaktadır.

İnşaat sektöründeki bu başarısı sonrasında faaliyet alanlarını geliştirmeye başlayan Akgün Grup; bugün enerji ve gayrimenkul sektörlerindeki yeni girişimleri, yurt içinde ve yurt dışında yapı malzemeleri sektörünün nabzını tutan üretim, dağıtım ve ihracat şirketleri, turizm sektöründe tamamlanmış ve sürmekte olan önemli projeleri ile hem yurt içinde hem de yurt dışında büyümeye ve yükselmeye devam ediyor.

Temel prensibimiz; sahip olduğumuz kurumsal kültür ışığında, çalıştığımız sektörde kaliteli hizmet, saygınlık ve dürüstlüğü benimseyip, zamana ve değişen şartlara adapte olarak, sorumluluk bilinciyle hedeflerine varmak için, işini sadece sürdüren değil aynı zamanda değer katarak iyileştiren ve sürekli tercih edilen bir marka olmak.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Akgün İnşaat
 Adres
Gültepe Mah. Gültepe Cad
Altındağ / ANKARA
 Telefon
0 312 347 57 31 /
 Web
http://www.akgunzumrutevler.com