Alçıbay Alçı


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Pazarlama
Telefon
0 312 287 70 00 / Faks: 0 312 287 98 38 / GSM:
Adres
İlkbahar Mahallesi 606. Sok. No:7 Çankaya / ANKARA
E-Posta
info@alcibay.com
Web Adresi
http://www.alcibay.com
İlanlar
İlanları Gör
 4389 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Alçıbay markası ile yapı alçıları üreten “Gips Geliştirilmiş İnşaat Malzemeleri ve Perlitli Sıva Sanayi AŞ” 1992 yılında kuruldu.
2006 - 2008 yılları arasında daha fazla müşteri kapasitesine ulaşmak için, mevcut üretim kapasitesini önemli ölçüde attıran Alçıbay; müşteri memnuniyeti esaslı yönetim yeteneklerini de geliştirdi. Alçıbay; perlitli sıva alçısı, saten perdah alçısı, makina sıva alçısı, kartonpiyer alçısı, alçı plaka yapıştırma alçısı, derz dolgu alçısı ve bereketli makina sıva alçısı üreterek yapı sektörüne yüksek kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor. Alçıbay ayrıca yüksek performans sunan farklı alçı plaka modellerinin üretimini de yapıyor.
Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Alçıbay, bu gelişmeleri üretim sistemlerine entegre ediyor. Alçıbay, ürettiği ürünler aracılığıyla yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki rakipleriyle rekabeti sürdürüyor. Ürün yelpazesindeki çeşitlilik, ödün vermediği kalite anlayışıyla Alçıbay, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Alçıbay Alçı
 Adres
İlkbahar Mahallesi 606. Sok. No:7
Çankaya / ANKARA
 Telefon
0 312 287 70 00 /
 Web
http://www.alcibay.com