Ali Acar İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Ali Acar
Telefon
0 454 212 32 .. / Faks: 0 454 212 32 .. / GSM: 0 532 ... .. ..
Adres
Hacı Siyam Mah. Küçük Sk. No: 2 Bulut Apt. B Blok D: 1 Merkez / GİRESUN
E-Posta
acarinsaat
Web Adresi
http://
İlanlar
İlanları Gör
 4298 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Ali Acar İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, 1991 yılında Giresun' da kurulmuştur. İhaleli kamu işleri ile özel konut inşaatları yaparak ülke genelinde önemli bir yapım firması haline gelmiştir.

Bu güne kadar yapımı uzmanlık ve ileri teknoloji gerektiren ihaleli kamu işleri; sağlık yapıları (çeşitli büyüklükte hastaneler), eğitim yapıları (temel eğitim, lise ve fakülte binaları), Spor Yapıları (Samsun 33.000 Seyirci Kapasiteli Stadyum İnşaat ve çeşitli sosyal tesisler), özellikli hizmet binaları (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Hizmet Binası, çeşitli büyüklükte AVM), kültür ve sanat yapıları ve Özel İdare Hizmet binası ile sayıları onbine yaklaşan nitelikli konut İnşaatlarını zamanında yaparak başarıyla tamamlamıştır. Bu başarılarından dolayı da üst düzey kamu görevlilerinden takdir ve başarı belgeleri almış, vergi sıralamalarında hep ön sıralarda olmuştur.

Sahip olduğu "Yurt Dışı Müteahhitlik Hizmetleri Belgesi"ni bilgi ve deneyimiyle birleştirerek yurt dışında da çalışmalar yapmayı hedeflemektedir.

Ali ACAR

Yönetim Kurulu Başkanı

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Ali Acar İnşaat
 Adres
Hacı Siyam Mah. Küçük Sk. No: 2 Bulut Apt. B Blok D: 1
Merkez / GİRESUN
 Telefon
0 454 212 32 .. / 0 532 ... .. ..
 Web
http://