All Alçı


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Burak Teber
Telefon
0 312 ... .. .. / Faks: 0 312 ... .. .. / GSM:
Adres
Konya Yolu Üzeri 37. Km Gölbaşı / ANKARA
E-Posta
info@
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 4397 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Fernas Alçı San. Tic. A.Ş. Grubunun, inşaat sektöründeki all ve tekno markalarını destekleyen, modern ileri teknoloji, yönetim, üretim ve piyasa tecrübesi ile inşaat sektörünün her aşamasında ihtiyaç duyulan alçı, alçı plaka, pvc vinil kaplı plaka, profil, beton astarı, bims ve yapı kimyasalları gibi, yapı malzemelerini üretip piyasaya sunmaktadır.
Firmamızın faaliyetleri; müşteri, çalışan, ilgililerin memnuniyeti ve çevre dostu olma esaslıdır. Sektörün ihtiyaçlarına uygun beklentilerini karşılayan, dost teknoloji ve üretim sistemleri ile çalışıp, küresel gelişmeleri yakından takip ederek, kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Güçlü teknik alt yapı, ar-ge ve donanımlı insan kaynaklarımızla, sektöre yönelik ürün yelpazemizi genişletmek için kullanım alanları arttırılmış, güler yüzlü hizmet anlayışı ile yüksek kaliteli yeni ürünler tasarlamaktayız.
Yönetim, çalışan, bayi, tüketici ve diğer destekçi dostlarımızla omuz omuza faaliyetlerimizde all tekno markalarına piyasanın duyduğu güvenin bizde yarattığı mutluluğu sizlerle paylaşıyoruz.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
All Alçı
 Adres
Konya Yolu Üzeri 37. Km
Gölbaşı / ANKARA
 Telefon
0 312 ... .. .. /
 Web