Arc Led Aydınlatma


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Ahmet Refik Çolak
Telefon
0 242 522 40 14 / Faks: 0 242 522 58 10 / GSM: 0 533 766 96 69
Adres
Küçükhasbahçe Mah. 610 Cad. No:7D/A 07400 Alanya / ANTALYA
E-Posta
info@arcled.com.tr
Web Adresi
http://www.arcled.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 2243 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Ahmet Refik Çolak tarafından 2006 yılında kurulan ARC Mimari Led Aydınlatma, profesyonel mimari aydınlatma tasarımları yapmaktadır. Profesyonel DMX dış cephe aydınlatma ürünleri ve tecrübeli uygulama ekibimizle sizlere iyi bir çözüm ortağı olacağımızdan eminiz.
Firmamız Yüksek binalarda, AVM ve eğlence merkezlerinin dış cephelerinde mimari yapıya estetik katmak üzere sıra dışı tasarımlar yapmaktadır.

Yapmakta olduğumuz tasarımlar mimari projelere sadece estetik katmakla kalmayıp çevre binalardan da kendini farklı kılmaktadır. Yazı yazma, imaj gösterme özelliklerine sahip olan tasarım ve ürünlerimiz sayesinde pazar farkındalığı yaratarak ve civar halkı ile görsel bir iletişim halinde olup iyi bir reklam aracı olarak da kullanılmaktadır.

Mimari yapının hatlarına uyumlu olmak üzere üretilen ve farklı farklı amaçlar için kullanılan DMX Linear ürünlerimiz binalarda kontür ya da çizgisel hatları vurgulamak için kullanılırken, DMX Dot serisi ürünlerimiz ise bina cephelerini dolgunlaştırmak, çözünürlüğü artırarak görsel efektler ile insanları etkilemek için en ideal ürünlerimizdir. Diğer taraftan DMXWash ve DMX Flood ürünlerimiz sayesinde ise monoton cepheleri renklendirerek hayat vermekteyiz. Ürünlerimizi benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri her ürünün (decoder ya da converter kullanmaksızın) kendi içinde direkt DMX olması ve dünyada sektöründe kendisini ispatlamış CREE Led, Samsung Led, Texas Instruments, Philips, Dow Corning, Chogori, Meanwell gibi dünya markası ürünlerden oluşmasıdır.

Sonuç olarak yüksek kalite, iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti en vazgeçilmez özelliğimizdir.


HİZMETLERİMİZ
Firmamız Led tabanlı aydınlatma ürünleri sektöründe, Başarı, Güven, Girişimcilik ve Saygınlığıyla tanınan İitibarlı bir şirket olmayı ilke edinmiştir. Yaptığımız her işte yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamanın gururunu yaşıyoruz. ARC Tescilli markamızla ve İş uygunluk sertifikamızla yüksek kalitede ürettiğimiz, aydınlatma armatürleri; Led, Lens, Sürücü ve Dış Cephe Pixel ürünlerimizi profesyonel kadromuzla sanata dönüştürmekteyiz.
İnsana ve göz zevkine önem veren ARC, modern tasarımlarıyla kaliteli işler üreterek kalıcı izler bırakmaya devam etmektedir. Firmamız satış sonrası hizmet anlayışıyla yurtiçi ve yurt dışında hızla büyüyen kalite ve verim üreten firma olmaya devam edecektir.
MİSYONUMUZ
Başarılı bir mimari proje, mimari cephenin karakteristik çizgileri, kullanılan malzemenin cinsi ve rengi, kurumun misyonu, dışa dönük elde etmek istediği algıyı yakalamak için başarılı bir aydınlatma tasarımına gereksinim duyar.

ARC Kreatif olarak projenin başarıya ulaşması için mimari karaktere uygun aydınlatma tasarımı kurguladığımız gibi kurumun ticari hedeflerine de katkı sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ
Mottosu KREATİF’lik olan firmamızın, değişen ve gelişen dünyada bir yandan tasarımsal anlamda farklılık ve farkındalık yaratırken, üstün teknolojiler kullanarak tasarruf ve kaliteyi hedeflemekteyiz.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Arc Led Aydınlatma
 Adres
Küçükhasbahçe Mah. 610 Cad. No:7D/A 07400
Alanya / ANTALYA
 Telefon
0 242 522 40 14 / 0 533 766 96 69
 Web
http://www.arcled.com.tr