Artıdeğer İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Özkan Karakoç
Telefon
0 216 228 34 65 / Faks: 0 216 228 34 65 / GSM: 0 532 ... .. ..
Adres
Güzelyalı Mah. Bağdat Cd. No:95/7 Pendik / İSTANBUL-ANADOLU
E-Posta
info@artidegerinsaat.com
Web Adresi
https://artidegerinsaat.com
İlanlar
İlanları Gör
 5909 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Temelleri 15 yıl öncesine dayanan İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla günümüzde Artı Değer İnşaat olarak hizmete devam eden firmamız, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Artıdeğer İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Artıdeğer ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

Nazım KARAKOÇ

Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Artıdeğer İnşaat
 Adres
Güzelyalı Mah. Bağdat Cd. No:95/7
Pendik / İSTANBUL-ANADOLU
 Telefon
0 216 228 34 65 / 0 532 ... .. ..
 Web
https://artidegerinsaat.com