Asil Öztürk İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Şakir Öztürk
Telefon
0 232 388 17 41 / Faks: 0 232 341 62 63 / GSM:
Adres
Kazımdirik Mah. Asil Ege-2 Apt. No:12 D:2 Bornova / İZMİR
E-Posta
info@asilozturk.com.tr
Web Adresi
http://www.asilozturk.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 2463 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Şakir Öztürk 1986 yılında ilk inşaatını gerçekleştirerek inanç ve azimle müteahhitliğe başlamıştır. Şakir Öztürk'ün 1986 yılında güven ve çağdaşlık sözüyle kurduğu Asil Öztürk inşaat şirketi bugüne kadar inşa ettiği tüm yapılarda %100 satış başarısına ulaşarak gücüne güç katıp, projelerinin değerini arttırmıştır.

Asil Öztürk inşaat; insan değerlerine özel önem veren, çağın yeniliklerine uygun üst düzey kalite ve doğru zamanlama prensibiyle Uşak'ta çok sayıda yaşam alanları üretmiştir. Uşak'ta başarıyla tamamladığı birçok bina, iş merkezi gibi projelerden sonra 2000 yılında İzmir'de yeni ufuklara yelken açmıştır. Kurucu müteahhit Şakir Öztürk'ün oğlu, Alpay Öztürk'ün 2000 yılında inşaat mühendisi olarak şirkette faaliyete başlamasıyla, Asil Öztürk inşaatın yapısı; dinamikleşme, sağlamlaşma ve hedeflerini genişletme açısından önemli bir aşama kaydetmiştir. İzmir-Bornova merkezde; 2001 yılında yapımına başlanılan Öztürk iş merkezi,2003 yılında üst düzey teknoloji ve kalite farkıyla tamamlanıp, müşterilerine gururla sunulmuştur.

Şirketimizin İzmir'deki binalarına; torunları Asil Şakir ve Şakir Ege 'nin isimleri verilerek Asil Ege 1-2-3-4-5… gibi eşsiz yapılar oluşturulmaktadır. Asil Öztürk inşaat; hızlı ve kaliteli üretme, doğal dokuyu koruma, yuva ihtiyacını sağlam zemine oturtma, modernlik, mimari ve teknolojiden faydalanma ilkelerinden ödün vermeden yaşam mimarı olma kararlılığıyla projelerini sürdürmektedir.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Asil Öztürk İnşaat
 Adres
Kazımdirik Mah. Asil Ege-2 Apt. No:12 D:2
Bornova / İZMİR
 Telefon
0 232 388 17 41 /
 Web
http://www.asilozturk.com.tr