Asm İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Asm Grup
Telefon
0 312 444 92 76 / Faks: 0 312 444 92 76 / GSM:
Adres
Ahimesut Mah. Elvan Cad. No:42/B Etimesgut / ANKARA
E-Posta
info@asm-group.com.tr
Web Adresi
http://www.asm-group.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 3733 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

ASM GROUP Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren, güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur.
ASM GROUP, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir.
Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve teknik kadronun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.2017 yılına gelindiğinde Asm Group ÖNİZ ŞİRKETLER GRUBU çatısı altına girmiştir.

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek. Uzmanlaştığımız inşaat sektöründe imza atttığımız kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştıran bir firma olmak.

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, değerli müşterilerinin memnuniyetini ilk sırada gözeterek, yeni, kaliteli, güvenilir,huzurlu yaşam birimleri oluşturmak.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Asm İnşaat
 Adres
Ahimesut Mah. Elvan Cad. No:42/B
Etimesgut / ANKARA
 Telefon
0 312 444 92 76 /
 Web
http://www.asm-group.com.tr