Aydın Yapı İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Rıza Bey
Telefon
0 256 212 62 12 / Faks: 0 256 212 62 12 / GSM: 0 532 139 43 54
Adres
Hasanefendi Mah. 1913 Sk.No:4 Kat:2 D:4 Efeler Merkez / AYDIN
E-Posta
info@aydinyapiinsaat.com
Web Adresi
http://aydinyapiinsaat.com
İlanlar
İlanları Gör
 2439 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Aydın Yapı İnşaat firması olarak temelimiz 1995 yılına dayanıp, 21 yıllık deneyimi ile inşaat sektöründe birçok projeye başarıyla imzasını atmıştır. Konut ve taahhüt alanında faaliyet gösteren firmamız, 2008 yılından itibaren de jeotermal yapı inşaatları alanında faaliyet göstermektedir. 2010 yılında başladığımız 20 Mega Watt – MAREN ENERJİ elektrik santralinin yapı işlerini 2011 yılında tamamlamış bulunmaktayız.
Bugüne kadar toplam 118 Mega Watt enerji taahhütünü tamamlamış olup ortalama günlük 41 300 dairenin enerjisi sağlanmaktadır.
Kaliteden ödün vermeden, teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurarak güven ilkesini prensip edinen,
Depreme dayanıklı ve sağlam projeler üreten,
Kat karşılığı proje yapılan arsa sahiplerine, günün şartları ne olursa olsun taahhüt edilen işleri kusursuz yapan ve Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan Aydın Yapı İnşaat çalışmalarını aynı şekilde sürdürmektedir.
Firmamızın amacı; en yüksek kalitede hizmeti en kısa sürede teslim etmektir. Çünkü insanımız için artık zaman çok değerlidir. Kurulduğu yıldan bu yana büyümeyi, büyürken piyasada olan itibarını artırmayı ilke edinmiştir.
Kısa geçmişimize rağmen; piyasadaki arz ve talep dengelerini bulunmuş olduğumuz zaman dilimindeki ekonomik sıkıntılar içerisinde güç birliği, dayanışma, görev paylaşımı bilincinde sistematik çalışarak sektörde söz sahibi olmayı başardık ve bu yolda da devam edeceğiz. Firmamız teknolojinin imkanlarından yararlanarak her geçen gün yenilenen yapı malzemelerini takip edip, her bitirmiş olduğu projenin birbirinden farklı mimarı ve tasarım görünüme sahip olması nedeniyle, bulunduğu bölgenin mimari ortamını göz ardı etmeden bölgede alışılagelmiş standart projelerin dışına çıkarak isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Bilgi birikimini en etkin şekilde kullanan firmamız bu sayede her başlamış olduğu projede deneyimli ekibiyle projelerle birebir ilgilenerek en ufak ayrıntısına kadar arsa sahibi, müşteri ve firmamız menfaatine olan detayları gözden kaçırmamaktadır. Bu menfaatleri göz ardı etmemesinden ötürü bu sektörde sorunsuz, güvenilir, kaliteli hizmet veren saygın bir firma olarak piyasadaki yerini almıştır.
Biz, büyümekte olan bir firma olarak güçlü ve sağlam adımlarla yolumuza hızla devam ediyoruz. Firmamız ne kadar büyürse ülke ekonomisine ve iş sahasının genişlemesine o kadar katkıda bulunmuş olacaktır. Biz bu günlere şirketimiz çalışanları ile paylaşarak, güç birliği yaparak geldik ve gücümüzü birbirimize, çalışan personelimize ve müşterilerimize güvenmekten alıyoruz.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Aydın Yapı İnşaat
 Adres
Hasanefendi Mah. 1913 Sk.No:4 Kat:2 D:4 Efeler
Merkez / AYDIN
 Telefon
0 256 212 62 12 / 0 532 139 43 54
 Web
http://aydinyapiinsaat.com