Barem Aydınlatma


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Barnova
Telefon
0 232 253 03 55 / Faks: 0 232 237 97 49 / GSM:
Adres
5941 Sokak No:11 35400 Karabağlar / İZMİR
E-Posta
info@baremaydinlatma.com.tr
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 1723 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

BAREM 1991 yılından itibaren "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ile iç ve dış mekanlarınızı aydınlatmaya devam etmektedir. Aydınlatma ürünleri toplam 1000m2 kapalı alan içerisindeki atölyesinde yüksek kaliteyi estetik anlayış ile bütünleştirerek imal edilmekte ve showroomlarda sergilenmektedir.
Rezidans, AVM, otel, tatil köyü, ofis ve villa aydınlatmasında gelişen aydınlatma teknojileri ve değişen estetik değerlerle güncel uygulamalar yaparak BAREM bugüne kadar çok sayıda başarılı projelere imza atmış bulunmaktadır.
Estetik ve yüksek kaliteye daima önem veren BAREM bugüne kadar yurtiçinde gerçekleştirilen yüzlerce projeye, son yıllarda yurtdışında da pek çok üst düzey aydınlatma projesi ilave olmuştur.
BAREM yaratıcı öneriler ve güncel malzeme seçenekleri kullanarak "mekanlara özel çözümler" üretirken aydınlatma sektöründeki derin bilgi birikimi ve deneyimini müşterileri ile paylaşmaktadır. Müşteriye özel dizayn ve numuneye göre özel üretim yapmanın yanı sıra, BAREM distribütörü olduğu yabancı firmalarla işbirliği içerisinde, tasarım ve estetik anlamında benzersiz aydınlatma armatürlerini de hizmete sunmaktadır. Ayrıca satışta esneklik, satış sonrası hizmette ise kusursuz olmayı hedeflerken, genç kadrosu ile müşteri talepleri doğru ve kapsamlı şekilde yorumlamak BAREM'in vazgeçilmez ilkesidir.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Barem Aydınlatma
 Adres
5941 Sokak No:11 35400
Karabağlar / İZMİR
 Telefon
0 232 253 03 55 /
 Web