Boytorun Architects


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Yudum Boytorun
Telefon
0 212 229 47 70 / Faks: 0 212 229 47 70 / GSM:
Adres
Sakıp Sabancı Caddesi Kalamış Sokak No:3 Daire: 1 Emirgan Sarıyer / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@boytorunarch.com
Web Adresi
http://www.boytorunarch.com
İlanlar
İlanları Gör
 37607 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

İstanbul merkezli ofisinde mimari ve iç mimari disiplinler kapsamında tasarım, tasarım danışmanlığı, tasarım yönetimi, uygulama ve kontrolörlük hizmetleri sunan Boytorun Architects müşterilerinin gereksinimlerini ve hedeflerini doğru olarak anlamayı ve müşteri memnuniyeti ile sürekliliğini sağlayan kapsamlı bir tasarım ve uygulama hizmeti vermeyi önemsiyor.
Mimar Yudum Boytorun ve Mimar Semih Boytorun ortaklığında çalışmalarını yürüten Boytorun Architects ele aldığı projelerde, tasarım ve imalatla ilgili her konuda işin kontrolünü elden bırakmayan, küçük ve detaylı işler kadar büyük ölçekli projeleri de esnek organizasyon kabiliyeti sayesinde profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yönetiyor. Böylelikle tasarım sürecinin başından imalatın son aşamasına kadar verilen hizmet kalitesinde devamlılık sağlanıyor.
Boytorun Architects, projeye başlarken projenin ve müşterinin kendine özgü ihtiyaçlarını fonksiyonel ve rasyonel değerler çerçevesinde ele alırken, güncel malzeme ve teknolojinin gerektirdiği detay çözümleri ile bütçe ve zaman kısıtlarını aynı potada eriterek çağdaş ve özgün tasarımlar oluşturmayı amaçlıyor.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Boytorun Architects
 Adres
Sakıp Sabancı Caddesi Kalamış Sokak No:3 Daire: 1 Emirgan
Sarıyer / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 229 47 70 /
 Web
http://www.boytorunarch.com