BTR Mimarlık


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Hüsnü Batur
Telefon
0 216 565 53 08 / Faks: 0 216 565 53 08 / GSM: 0 533 650 96 09
Adres
Merdivenköy Günaydın st. No:1/4 Göztepe Kadıköy / İSTANBUL-ANADOLU
E-Posta
info@btrmimarlik.com
Web Adresi
https://www.btrmimarlik.com
İlanlar
İlanları Gör
 3149 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

BTR Mimarlık & Mühendislik, 2009 'da kurulduğundan beri yurt içi ve yurt dışında çeşitli ölçeklerde sanayi/ticaret yapıları, kültür merkezleri, sosyal tesisler, oteller, hastaneler,camiler,okullar,yurtlar, spor merkezleri ve konut projeleri üretmektedir. BTR Mimarlık mimari tasarım sürecinde esas kararlar ‘çevre’nin en geniş anlamının yorumu dikkate alınarak verilir. Bu durumda her farklı çevre farklı bir yaklaşım gerektirir ve bu da belirli görsel bir benzerlikten ziyade kavramsal ve konumsal bir tutarlılığın geçerli olduğu mimari bir uyugulamaya yol açar. Kullanılıcak malzeme ise kesin ve kaçınılmaz bir materyalin belirlenmesiyle değil de malzemenin görsel ve dokusal doğasına dayalı olarak kategorik bir yaklaşımla kararlaştırılır. Sonuç olarak tanımlanmış kavramsal bir taban baz alınarak esnek bir mimari ifade takip edilir.

BTR Mimarlık, mimari tasarım sürecinde avan proje aşamasından itibaren, bina programı, maliyet, nitelikli görsel algı, ilgili yönetmelikler, enerji performansına yönelik tasarım anlayışı, yapılı/doğal çevreye uyum gibi kriterlerle doğru tasarım kararlarını hızlı uygulama projesi haline getirir. Özellikle büyük hacimli konut projelerinde elde ettiği planlama stratejisi, yerleşim kararları, büyük ve küçük ölçekte isabetli tasarım kararları alma deneyimini değerlendirmektedir. Ofisimizde projeler, kentten-binaya insanın değdiği her ölçekte ele alınır. Tasarımın her aşamasında 3 boyutlu tasarım programlarını kullanarak elde edilecek binayı veya çevreyi çeşitli ölçeklerde önceden oluşturur.

Her BTR Mimarlık projesi hazır kavramlar ve önceden kullanılmış detaylarla değil, her proje bizim için yeni fikirlerin açığa çıktığı, orijinal ve özgün birer fikir eseridir. Bizce her proje yeni, her proje özel, her proje kalıcıdır. Aynı şekilde her müşterinin ihtiyacı da tek ve özeldir. Yeni bir zincir mağaza konseptinden, bir eğlence mekanının hedef müşteriye dekorasyonel hitabına, orijinal bir villa tasarımından, prestijli ve işlevsel ofislere kadar hepsi BTR Mimarlık fikirlerinin gücüdür. Bu gücü kaliteyle buluşturduğunuzda karşılayamayacağı müşteri memnuniyetinin olmadığını düşünüyoruz. FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
BTR Mimarlık
 Adres
Merdivenköy Günaydın st. No:1/4 Göztepe
Kadıköy / İSTANBUL-ANADOLU
 Telefon
0 216 565 53 08 / 0 533 650 96 09
 Web
https://www.btrmimarlik.com