Çağın İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Kemal Üstüner
Telefon
0 232 388 25 96 / Faks: 0 232 339 23 30 / GSM:
Adres
234 Sok. No:7 35040 Kazımdirik Mah. Bornova / İZMİR
E-Posta
kemal@cagin.com.tr
Web Adresi
http://cagin.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 3148 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1980 yılında mühendis mimar Kemal Halit Üstüner tarafından İzmir'de kurulan şirketimiz 36 yıldan bu yana çalışmalarını proje ve inşaat alanında sürdürmektedir.Firmamızın bugüne kadar projelendirdiği inşaatların, 137,180 m2 lik bölümü yapsat ve taahhüt olarak firmamız tarafından yapılıp teslim edilmiştir.

Bu güne kadar 5845 adet konut, 1.071.125 m² fabrika, işyeri, okul, otel, camii projesi ve inşaatını tamamlamıştır. Kuruluşundan 12 yıl sonra, 1992 yılından bu yana Autodesk ürünleri kullanılarak yapılan proje ve tasarım işleri müşterilerimize daima güncel, estetik ve fonksiyonel çözümleri sunmamızı sağlamıştır. Firmamızın dijital dünyaya erken geçişi bu konuda bir kültür oluşturmamıza yardımcı olmuş, üretim performansını da artırmıştır. 2004 yılında firmamıza katılan mimar Özgür Üstüner ve 2010 yılında firmamıza katılan mimar Zafer Üstüner'in görüşleri doğrultusunda mimari projecilikte aktif üç boyutlu esnek tasarıma geçtik. İş tanımımızın içine mimari üç boyutlu görselleştirme eklendi. İmalat metrajlarımızın da pratik bir şekilde çözülebileceği geri beslemeli bir tasarım anlayışı oluşturduk. Bunu sağlamamız ile birlikte müşterilerimizin isteklerine çok hızlı bir şekilde cevap verebilen ve tasarımlar üzerinde hızlı değişiklikler uygulayabilen bir konumdayız.

Benimsediğimiz mimari anlayış, projeciliğin öncelikli amacının mimari fonksiyonlarının tasarlanması gerektiği yönündedir. Mimarın asıl amacı insanların yaşam kalitesini artırmak ve yaşama alanlarının problemsizce kullanıcının amaçlarına göre çalışıyor olmasını sağlamaktır. Bizim için bu fonksiyon temel olmak üzere, fonksiyonun binaya aldırdığı şekil üstüne kurgulanan bir estetik tasarım anlayışı da mimari estetik algımızın ana dayanağıdır.

Firmamız bugüne kadar her çeşit bina projesi üretmiş olmasına rağmen müşteri potansiyelimizin ağırlığı toplu konut ve villa mimarisi üzerinedir. Mimari projelendirme yapmamızın yanında, İzmir'de kemikleşmiş inşaat sektöründe hizmet veren güvenilir bir kadro oluşturmuş olup, projeleriniz için makine, statik ve elektrik projelerini iş çerçevemiz içinde hızlıca beraber çözmekteyiz ve aldığımız işi belediyeden ruhsat alma aşamasına kadar takip etmekteyiz.


Saygılarımızla

Çağın İnşaat Ekibi


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Çağın İnşaat
 Adres
234 Sok. No:7 35040 Kazımdirik Mah.
Bornova / İZMİR
 Telefon
0 232 388 25 96 /
 Web
http://cagin.com.tr