Çalışkanlar Alüminyum


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
İbrahim Çalışkan
Telefon
0 212 579 39 81 / Faks: 0 212 599 51 30 / GSM:
Adres
Fevziçakmak Mah. Kader Sk. No:5 Sefaköy Küçükçekmece / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@caliskanlarpvc.com
Web Adresi
http://www.caliskanlarpvc.com
İlanlar
İlanları Gör
 12617 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Firmamız Çalışkanlar Alüminyum 1983 yılından bugüne hedeflerine ulaşırken iki kavramdan hiçbir zaman taviz vermemiştir. Sürekli büyüme ve başarılı olma isteği. Firmamızın temel ilkeleri kalite, müşteri memnuniyeti ve güvendir. Çalışkanlar Alüminyum satış ve satış sonrası vermiş olduğu teknik hizmet ve destek ile daima kalite ve güvenin simgesi olmuştur. Firmamız en son teknolojiyi kullanabilen bir makine parkında üretimini gerçekleştirmektedir. Deneyimli üretim ekibi ve teknik kadrosuyla dünya stanartlarında üretim kapasitesine sahiptir.

Çalışkanlar Alüminyum ürün kalitesini profesyonel servis ekibi ile yapmaktadır. Firmamız 1983 yılında Alüminyum Doğrama ile sektöre girmiş olup, 1989 yılında PVC pencere montaj bayiliği ve 1996 yılında PVC Pencere üretici bayii sıfatı ile sektöründeki yerini daha ileriye taşımaya devam etmektedir.

Müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet etmeyi ilke edinen firmamız Avrupa'nın önde gelen REHAU PVC PENCERE, KIŞ BAHÇESİ ve MOTORLU PANJUR üretimleri ile müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaya devam etmektedir.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Çalışkanlar Alüminyum
 Adres
Fevziçakmak Mah. Kader Sk. No:5 Sefaköy
Küçükçekmece / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 579 39 81 /
 Web
http://www.caliskanlarpvc.com