ÇBS Boya


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
ÇBS
Telefon
0 392 236 86 70 / Faks: 0 392 236 83 18 / GSM:
Adres
Lefkoşa-Gazimağusa Anayolu Üzeri / Aslanköy Mersin 10 Kuzey Arnavutköy / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@cbsboya.com.tr
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 2054 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Türkiye’nin güçlü boyası olmak hedefi ile 1953 de İstanbul’da inşaat boyaları fabrikasının kuruluşu ile yola çıkan ÇBS boya, yıllar içinde üretim ve ticaret hacmi, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile en güven duyulan boya markalarından biri olmuştur.
ÇBS Boya ve Yapı Kimyasalları markası 2017 yılından bu yana, Onalt Group bünyesinde kurulan ÇBS Satış ve Pazarlama Ltd. ile başta Kuzey Kıbrıs ve tüm yurtdışı faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.
Katıldığımız İngiltere Birmingham Construction 2018, Almanya Köln Farbe 2019, Rusya Moskova Mosbuild 2019 ve Sırbistan Belgrad Sebbee 2019 fuarları ile ÇBS ve KKTC bayraklarını dalgalandırmış, gücünü tanıtmış, yurt dışı müşterileri ile buluşulmuştur ve buluşulmaya devam edecektir.
ÇBS markası olarak; üstün ürün kalitesi ve ülkemiz şartlarına adapte edilmiş ürün performansları, ücretsiz yüzlerce renk seçenekleri, üstün hizmet anlayışı, hem satış hem de satış sonrası destekleriyle öncülük etmeye devam etmektedir.
2018 yılından günümüze 1350 profesyonel boya ustası, 350 karar verici mimar ve mühendisler ile ürün eğitim seminerlerinde bir araya geldik ve gelmeye devam edeceğiz.
Sürekli gelişim, kalite, yenilikçilik ve eğitim vazgeçilmez prensiplerimizdir. Bu prensipler ile yola çıkarak doğru ürünleri, doğru yerde ve doğru şekilde uygulanmasına destek vermeye devam ediyoruz. İnsanların yaşadıkları mekanlarına değer katmaya, çözümler üretmeye ve hayatlarına renk katmayı sürdüreceğiz.

ÇBS SATIŞ ve PAZARLAMA LTD.
Bir ONALT GROUP iştirakidir.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
ÇBS Boya
 Adres
Lefkoşa-Gazimağusa Anayolu Üzeri / Aslanköy Mersin 10 Kuzey
Arnavutköy / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 392 236 86 70 /
 Web