Davut Panel ve Sac San. Tic. A.Ş.


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Alper Bey
Telefon
0 322 550 50 01 / Faks: 0 322 550 50 02 / GSM:
Adres
Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi, Baklalı Yolu No: 22 Sarıçam / ADANA
E-Posta
info@davutpanel.com.tr
Web Adresi
http://www.davutpanel.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 2527 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Davut Panel ve Sac San. Tic. A.Ş. olarak, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 2011 yılının Mayıs ayında Poliüretan Dolgulu Sandviç Panel fabrikamızın temelini attık.
1 Yıl gibi kısa bir sürede Haziran 2012 yılında, 35 dönüm alan üzerinde, 10.000 m2 kapalı üretim alanı ve 540 m2 idari binamızla hizmet vermeye başladık. Adana ve Osmaniye’nin hızla gelişmekte olan sanayisinden dolayı, gerek Mersin gerekse de İskenderun – Dörtyol bölgesindeki limanlara yakınlığından dolayı kuruluş lokasyonumuz Adana olarak belirlenmiştir.

Faaliyetimiz, yıllık 2,5 milyon metrekare kapasiteli Poliüretanlı Sandviç Panel üretimi ve Aksesuar üretimidir.

Yönetim Kurulumuzun inşaat sektöründeki bilgi ve tecrübelerini, sanayileşme ve üretime verdikleri özenle birleştirmesi sonucu alanlarında tecrübeli ve bilgili ekip arkadaşlarımızın olduğu Poliüretan Sandviç Panel fabrikasını kurarak yurt içi ve yurt dışı sanayicilere en kaliteli ve hızlı şekilde izolasyonlu panelleri hizmete sunmuşlardır.

Ürün spesifikasyon ve kalite değerlerine sürekli önem veren ve müşteri memnuniyeti odaklı satış politikasını belirlemiş bir firma olarak son derece teknolojik-modern makine ve ekipmanlara ve alt yapıya sahip bir firmayız.

Ar-Ge ve Kalite çalışmalarına son derece önem vermekteyiz.

Sektörel bazda kendini ve ürün çeşidini yenilemek ve ürünlerin nihai tüketici için en pratik ve kolay çözümler sağlayacak şekilde dizayn etmek ve üretmek anlayışındayız.

Çalışmalarımız, sipariş ve üretim koordinasyonunu en etkin şekilde sağlayarak müşteriye kaliteli ürünü zamanında teslim etmek yönündedir.

Müşteri memnuniyeti ve çözümleri için kaliteden ve prensiplerimizden taviz vermeden en iyi şekilde üretimimize devam ediyoruz! FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Davut Panel ve Sac San. Tic. A.Ş.
 Adres
Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi, Baklalı Yolu No: 22
Sarıçam / ADANA
 Telefon
0 322 550 50 01 /
 Web
http://www.davutpanel.com.tr