Dekart Havuz


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Turgay Olcay
Telefon
0 312 235 99 51 / Faks: 0 312 444 01 24 / GSM:
Adres
1920 Cd. No:31 Beysu Villakent Sitesi 06800 Beysukent Çankaya / ANKARA
E-Posta
info@dekarthavuz.com
Web Adresi
http://www.dekarthavuz.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 2271 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

DEKARTHAVUZ olarak, 1993 yılından beri yüzme havuzu, sauna ve buhar odası, spa ve wellness konularında yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermekteyiz. UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü), APSP (American Pool and Spa Professional) ve TSE (Türk Standartları Enstitüsü) teknik standartlarını, yüksek kalitedeki işçiliğimizle birleştirip ‘’Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’’ ilkesi çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


Özellikle yüzme havuzu yapımı bilgi, deneyim ve kalite gerektiren bir konudur. Genellikle bir kez yapılan ve kalıcı yapılar olduğu için yüzme havuzunuzu yaptırırken bazı konulara dikkat etmelisiniz. Bunlardan en önemlisi, firmanın UHE üyesi olup olmadığının irdelenmesidir. Daha sonra firmanın referanslarını incelemeli ve teklifte sunulan malzemelerin yüksek kalitede olduğundan emin olmalısınız.

Sizlere, dünyada tüm gelişmelerden haberdar dinamik proje bölümümüz, deneyimli teknik kadromuz ve uygulayıcı ekiplerimiz ile projelendirme, yapım ve teslim sonrası bakım aşamalarında her türlü titizliği göstererek hizmet vermekten mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Turgay Olcay, Begüm Olcay Firidin FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Dekart Havuz
 Adres
1920 Cd. No:31 Beysu Villakent Sitesi 06800 Beysukent
Çankaya / ANKARA
 Telefon
0 312 235 99 51 /
 Web
http://www.dekarthavuz.com.tr