Dost İnşaat ve Proje


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Atkın Eroğlu
Telefon
0 212 243 96 .. / Faks: 0 212 243 96 .. / GSM: 0 532 ... .. ..
Adres
Maslak Mh. Bilim Sokak. No:5/A Sun Plaza Kat:14 Maslak Sarıyer / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
dost
Web Adresi
http://www.
İlanlar
İlanları Gör
 1336 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

“Dost İnşaat 1993 yılında İstanbul’da kurulmuş; hastane, nitelikli konutlar, özel villa, endüstriyel yapılar, yönetim binaları ve tarihi binalar, banka binaları, sosyal tesis ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda mühendislik, mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri vermiş; çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış, güçlü ve deneyimli bir kuruluştur.

Genç ve dinamik bir organizasyon yapısına sahip olan şirketimiz, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek yetkinliktedir. Projelerde kaliteden ödün vermeden ekonomi sağlama konusunda başarılı olan Dost İnşaat, dünya standartlarında kabul gören, çağı yakalayan yöntemler, düzenlemeler ve ürünler hakkında geniş bilgiye ve tecrübeye sahiptir.

Günümüzde teknoloji, tüm iş süreçlerinin merkezinde yer almakta olup, işleyişin her aşamasında önemli bir rol oynamaktadır. Bunun bilincinde olarak son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bunları tüm iş süreçlerimize uygulamaktayız. Tüm iş süreçlerimiz bilişim altyapısı sürekli yenilenen elektronik ortamda, hızlı ve yüksek güvenlik altında gerçekleşir. Hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak için gerekli her tür teknolojik gelişim ve olanak da hızla bünyemize katılır.

ISO 9001: 2015 kalite standardına uygun olarak çalışan Dost İnşaat, TÜRKAK akreditasyonuna da sahiptir.

Dost İnşaat, gelecek kuşakların bize emanet olduğunun bilinciyle, doğaya ve doğadaki bütün varlıklara saygılı; daha güvenli, sağlıklı ve yaşanabilir bir gelecek oluşturma çabasını her zaman sürdürecektir.

Birlikte çalışmak ümidiyle...

Atkın EROĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Dost İnşaat ve Proje
 Adres
Maslak Mh. Bilim Sokak. No:5/A Sun Plaza Kat:14 Maslak
Sarıyer / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 243 96 .. / 0 532 ... .. ..
 Web
http://www.