DT Mimarlık


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Çiğdem Tambahar
Telefon
0 232 422 57 .. / Faks: 0 232 465 10 .. / GSM:
Adres
1403 Sokak Süsler 5 Apt. No:2 Kat: Daire:3 Alsancak Konak / İZMİR
E-Posta
info@
Web Adresi
http://
İlanlar
İlanları Gör
 6922 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

DT mimarlık 2008 yılında mimarlık & iç mimarlık, tasarım ve uygulama hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. Firma kurulduğu günden itibaren genel olarak kişiye özel mekanlar tasarlamak ve yaratmak konusunda harcadığı eforla konut projeleri üzerinde yoğunlaşmıştır. Bunun dışında uluslar arası ve lokal birçok firma ve markaya danışmanlık ve uygulama hizmetlerinde bulunmuştur. Son yıllarda ki talep ve istekler sayesinde, tasarım ve uygulamasını yaptığımız ofis ve idari bina projelerimiz ile konut dışı alanlarda da yoğun bir hizmet vermekteyiz.

Felsefemiz:

Müşterilerimizin yenilikçi ve cesur arayışlarını mevcut tecrübelerimizle birleştirip günümüzün imkanlarından ve yeniliklerinden de faydalanarak mekanlar oluşturmak, kullanıcılarının içindeyken rahat hissetmelerini sağlayabilmek tasarımcı olarak hedefimizdir. Doğru tasarım, kullanıcının ihtiyaç ve alışkanlıklarını yorumlayıp kendine özgü detaylarla çözüme ulaştırmaktır. Bu tasarımı doğru performans ile ( zamanlama-maliyet ) birleştirmek işimizin önemli bir parçasıdır. Mekanların konseptlerini oluştururken kullanıcının sosyal yaşantısı, alışkanlıkları, ihtiyaçları, arayışları en önemli rehberimizdir. Tasarımlarımızın kalitesi detaylarında gizlidir.

Günümüzün imkanlarının bize sunduğu teknolojik yenilikler, çağdaş malzeme seçenekleri, vb. birçok olgu, günümüzde mimarlık mesleğini yapan herkes gibi bizi de geçmişe göre şanslı kılmakta. Bütün bu imkanlarımıza rağmen her geçtiğimiz gün hızla değişen tasarımları ve kişisel beğenileri takip edip DT MİMARLIK olarak bunları mimari çizgimiz ile yorumlayarak projeye özgü çözümlerle birleştiriyoruz. Bütün bu projenin başlama ve bitme sürecinde müşterilerimizle girdiğimiz paylaşımlar sayesinde onlarla bir aile olmamız işimizin bize sağladığı en büyük armağan. DT MİMARLIK olarak geçirdiğimiz bu zaman zarfında benimsediğimiz prensipler ve ilkelerle yolumuza devam ederek, bu süre içerisinde yaptığımız gibi bundan sonrasında da konut, ofis, mağaza ve sosyal mekanlar gibi iç ve dış mekanlarla ilgili çağdaş tasarımlar ve projeler sunmaya devam edeceğiz. Her gün biraz daha büyüyen bir aileye sahip olmaktan çok mutluyuz ve bunun parçası olan bütün herkese teşekkürlerimizi sunarız.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
DT Mimarlık
 Adres
1403 Sokak Süsler 5 Apt. No:2 Kat: Daire:3 Alsancak
Konak / İZMİR
 Telefon
0 232 422 57 .. /
 Web
http://