Dyo Boya


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Dyo
Telefon
0 232 328 08 80 / Faks: 0 232 376 80 55 / GSM:
Adres
AOSB Mahallesi 10003 Sk. No:2/8 Çiğli / İZMİR
E-Posta
info@dyo.com.tr
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 1527 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1927 yılında İzmir'de küçük bir mağaza ile başlayan yolculuğumuz, başlangıçtan bu yana hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam ediyor. Yaşar Boya Grubu olarak, 85 yılı aşkın bir zamanı geride bırakmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.
Bu güne kadar kat ettiğimiz yola baktığımızda, gurur verici bir tablo çıkıyor karşımıza. Bu çatı altında çalışan her bireyin azmi, çalışma aşkı ve emeğiyle bugünlere kadar gelen grubumuz geçmişten geleceğe uzanan bir köprü aslında. Geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda, sağlam adımlar atarak hem kendimiz, hem de ülkemiz için son derece yararlı faaliyetlerde bulunduk. Boya sektörünün gelişip büyümesinde ve ülkemizi pek çok "ilk" le tanıştırmada hep bizim adımız anıldı. Çünkü, Yaşar Boya Grubu ailesine mensup olan herkes bu işe yüreğini koyarak çalıştı. Kalite bizim için bir gelenek, yenilik ise bir görev oldu her zaman için.
Bugün geldiğimiz noktada, ülke sınırlarını aşan markalarımız dünyanın 40 ülkesine pazarlanıyor. Sadece Türkiye'de değil, dünyanın birçok ülkesinde bizim ürünlerimiz tercih ediliyor. Türkiye'nin dünyaya açılan bir yüzü olarak; hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.
Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza, ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyorum.
Selçuk YAŞAR
Yaşar Holding Onursal Başkanı

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Dyo Boya
 Adres
AOSB Mahallesi 10003 Sk. No:2/8
Çiğli / İZMİR
 Telefon
0 232 328 08 80 /
 Web