Eber Mimarlık


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Bahaddin EBERLİKÖSE
Telefon
0 232 366 22 .. / Faks: 0 232 366 22 .. / GSM:
Adres
Park Yaşam Mavişehir Ofis Blokları Yalı Mah. 6523 Sk. 32/A Blok K:5 D:82-514 Mavişehir Karşıyaka / İZMİR
E-Posta
info@
Web Adresi
http://
İlanlar
İlanları Gör
 6161 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

EBER MİMARLIK İNŞAAT MADENCİLİK GIDA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. sağlık binaları ve üniversite binaları alanında mimari proje ve proje uygulama danışmanlığı hizmetleri vermek üzere , 2006 yılında ,İzmir merkezli olarak kurulmuş bir aile şirketidir.

Hedefimiz; ülkemizde yeniden yapılandırılmakta olan sağlık binaları alanındaki inşaat faaliyetlerinde ve yurtdışında, estetik kaygılar taşıyarak yapılmış mimari konseptleri ve fikir aşamasındaki mimari konseptleri, teknolojik gelişmeler ışığında daha kusursuz ve hatasız olarak hayata geçirmek amacıyla çözüm ortağınız olmaktır.

Şirketimiz, mimari hizmetler yanında, inşaat malzemeleri, sağlık malzemeleri, maden ve mineraller ile müşterilerimizin ihtiyaçları dahilinde belirlediğimiz çeşitli malzemeleri, yurtiçinden ve yurtdışından tedarik ederek dış ticaret alanındaki faaliyetlerini artan bir ivmeyle sürdürmektedir.

Hedefimiz; Türk menşeili ürünlerimize uluslar arası pazarlarda yer açmak ve yerli ya da yabancı ihtiyaç sahiplerini, bekledikleri koşulları sağlayan, temsilciliklerini üstlendiğimiz gerçek tedarikçilerle bir araya getirmektir.

CEO
Bahaddin EBERLİKÖSE
İTÜ Yük. Maden Mühendisi

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Eber Mimarlık
 Adres
Park Yaşam Mavişehir Ofis Blokları Yalı Mah. 6523 Sk. 32/A Blok K:5 D:82-514 Mavişehir
Karşıyaka / İZMİR
 Telefon
0 232 366 22 .. /
 Web
http://