Ekşioğlu İnşaat Antalya


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Mustafa Ekşioğlu
Telefon
0 242 259 35 58 / Faks: 0 242 259 28 57 / GSM:
Adres
Hurma Mah. Boğaçayı Cad. Ekşioğlu Akdeniz Evleri Sitesi Muratpaşa / ANTALYA
E-Posta
info@eksiogluinsaat.com.tr
Web Adresi
https://eksiogluinsaat.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 4225 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Ekşioğlu ailesi 1950’li yıllardan itibaren Türk inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde ülkemizin önde gelen inşaat firmalarının biri olarak inşaat sektöründeki öncü misyonunu sürdürmektedir.

Ekşioğlu inşaat ülkemizde güven ve kalite simgesi olmuştur.

Türkiye’nin birçok yerinde resmi ihaleler alıp okul , hastane, yol, alt yapı, resmi binalar, barajlar üst yapı imalatları gerçekleştirmiştir. İstanbul, Ankara, Antalya, Yalova, Çanakkale, Mersin, İzmir, Muğla, Edirne, İzmit gibi illerimizde de konut üretiminde öncü firmalardandır.

Özellikle İstanbul’un değişik semtlerinde özel konut üretimi ile on binlerce aileyi konut sahibi yapmıştır. Değişen ve gelişen Türkiye’mizde siteleşme ve bu sitelerde her türlü aktiviteyi içerisinde bulunduran konutlar üretilme ihtiyacı doğmuştur.

İlk yıllarda devlet eliyle yapılan bu hizmet milletimizin çok az bir kısmına hitap etmiştir. Ekşioğlu çağın gerektirdiği bu gelişmeye hemen ayak uydurarak halkımıza kaliteli her türlü aktivitesi bulunan güvenlikli siteler imal etmiş ve etmeye devam etmektedir. Bizim ekşioğlu inşaat olarak firma ilkemiz bireylerin ev sahibi yapmakla birlikte deprem yönetmeliğine uygun, yaptığı yatırımın tamamlanmasından itibaren yatırdığı paranın karşılığını almış olmasının yaşattığı mutluluktur.

Konut Binaları

Bu projeler, konut binalarının anahtar teslim dizaynları ve inşaatlarını içermektedir.Bunun yanında sosyal tesisler, altyapı işleri, su depoları, boru hatları, çevre yolları, ısıtma sistemleri, açık ve kapalı otoparkları,her türlü elektrik, mekanik ve inşaat işleri ve iç dekorasyonlar Ekşioğlu inşaat tarafından gerçekleştirilmektedir.Konut inşaatlarında çok büyük bir tecrübeye sahip olan Ekşioğlu, klasik betonarme projelerden teknolojik çelik binalara ve tünel kalıp sistemlerden ahşap kütük villalara kadar bir çok sistem ve teknik kullanarak tecrübesini geliştirmektedir.

İş Merkezleri ve Ofisler

Ekşioğlu inşaat, bina ve depoların anahtar teslim uygulamalarına, esas ve detaylı projelendirme ile başlayarak, binaların her türlü elektromekanik, altyapı, çevre düzenlenmesi ve iç dekorasyon hizmetlerini gereğine uygun yerine getirerek başarıyla tamamlar. Binalarda gerekli olan kanalizasyon, elektrik ve mekanik projelerin hazırlanması, malzemelerin temini ve projelerin uygulanması Ekşioğlu inşaat tarafından gerçekleştirilir.

Vizyonumuz

Ülkemizde inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak ; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizi yurt dışında başarılı bir şekilde temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, Ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern ,çağdaş ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Ekşioğlu İnşaat Antalya
 Adres
Hurma Mah. Boğaçayı Cad. Ekşioğlu Akdeniz Evleri Sitesi
Muratpaşa / ANTALYA
 Telefon
0 242 259 35 58 /
 Web
https://eksiogluinsaat.com.tr