Ender İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Hüseyin Duman
Telefon
0 312 284 31 00 / Faks: 0 312 284 23 24 / GSM:
Adres
Ender Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. Cengizhan Mahallesi Sultan Fatih Caddesi No:18 Mamak / ANKARA
E-Posta
info@enderinsaat.com
Web Adresi
http://enderinsaat.com
İlanlar
İlanları Gör
 4747 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1995 yılında kurulan şirketimiz, yapılara yansıttığı kalitesiyle, sektöründe güven deyince ilk akla gelen “ender” firmalardan biri haline gelmiştir. Firmamız, ülkemizin saygın iştiraklerinden biri olan YÖN ŞİRKETLER GRUBU’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sanayi yapılarından alışveriş merkezlerine, ofis ve iş merkezlerinden, eğitim ve yurt binalarına, hastanelerden otellere ve hatta dini yapılara (cami vb.) farklı alanlarda benzersiz bir deneyime sahibiz. Yüksek finansman gücümüz, işi taahhüt edilen süreden önce teslim etmemiz, kalitemiz ve uygun fiyat politikamız, rakipler arasından kolayca ayırt edilebilen bir firma olarak bizi markalaşmıştır.

İdari ve teknik kadromuzun uzmanlığına eklenen teknik üstünlüğümüz, kusursuz proje yönetimimiz ve yüksek işçilik kalitemiz, sektörün en itibarlı firmaları arasında ilk sıralara yerleşmemizi sağlamıştır.

Ender İnşaat olarak ana felsefemiz; “kaliteli”, “hızlı” ve “ekonomik” yapılar üreterek, emsalsiz başarılarımızı kalıcı kılmaktır.

İş merkezi, ofis, konut ve AVM’lerden oluşan yeni “yatırım projeleri” ile sağlıklı büyümemizi sürdürmekteyiz. Daha pek çok istisnai projeye imza atma yolunda elde ettiğimiz başarı ve mutluluğu siz değerli dostlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Ender İnşaat
 Adres
Ender Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. Cengizhan Mahallesi Sultan Fatih Caddesi No:18
Mamak / ANKARA
 Telefon
0 312 284 31 00 /
 Web
http://enderinsaat.com