Erbaş İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Yılmaz Erbaş
Telefon
0 216 322 90 90 / Faks: 0 216 322 90 90 / GSM: 0 542 280 65 49
Adres
Çiğdem Mah.Yol Sk. No:25/3 Beykoz / İSTANBUL-ANADOLU
E-Posta
y.erbas.insaat@gmail.com
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 9675 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Erbaş İnşaat; Altyapı İnşaat Taahhüt işlerinde geçmişten bu yana edindiği tecrübesi ve disiplinli yaklaşımıyla profesyonel çözümler sunmaktadır.

Kentsel Dönüşüm Hizmetleri, İnşaat Altyapı İşleri Taşeronluğu hakkında bilgi almak, İstanbul'da konut, daire, villa, mimari çizim, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri, sağlık tesisleri ve otel yaptırmak için Erbaş İnşaat'a başvuralabilirsiniz. Kaba ve ince inşaat işleri, bina yapımı ve tüm taahhüt hizmetleri için de başvurabilir, inşaat gayrimenkul alanında uzman teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Fabrika, villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri, sağlık tesisleri, otel gibi yapıların temelden çatıya yapı onarım ve güçlendirme işlerinde de firmamızdan destek alabilirsiniz. Yapı sektörü ve inşaat mühendisliği alanında uzman teknik ekibimizden her türlü bilgiyi memnuniyetle talep edebilirsiniz.İstanbul'un Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu gibi ilçelerdeki referans projelerimizi inceleyebilirsiniz.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Erbaş İnşaat
 Adres
Çiğdem Mah.Yol Sk. No:25/3
Beykoz / İSTANBUL-ANADOLU
 Telefon
0 216 322 90 90 / 0 542 280 65 49
 Web