Erben Yapı Mühendislik


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Murat Bozkurt
Telefon
0 232 ... .. .. / Faks: 0 232 ... .. .. / GSM: 0 532 ... .. ..
Adres
Kazım Dirik Mah. 283 Sk. No:7/Z1 35100 Bornova / İZMİR
E-Posta
bilgi@
Web Adresi
http://
İlanlar
İlanları Gör
 1568 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

ERBEN YAPIM MÜHENDİSLİK, 15 yılı aşkın bilgi ve uygulama tecrübesi ile çatı ve cephe kaplamaları konusunda faaliyet göstermekte olup yurt içi ve yurt dışı projelerinde hizmet vermekteyiz. Taahütünü aldığımız çatı ve cephe kaplama işlerinde, amacına en uygun malzeme seçimi ile işçi sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak kaliteli ve zamanında iş teslimi yapmak amacımızdır. Amatör ruhumuz kaybetmeden her yeni projede ilk günkü heyecanımızla uygulamalarımızı sunmak hedefimizdir. Çözüm ortaklarımız ve bayiliklerimiz; Sandviç panel çatı ve cephe kaplama malzemelerinde TEKNOPANEL, tek kat trapez çatı ve cephe kaplama malzemelerinde ALMETSAN, cam takviyeli polyester şeffaf malzemelerinde FİBROSAN, polikarbonat ışıklık malzemelerinde ZET YAPI, yalıtım malzemeleri konusunda MARDAV YALITIM firmalarıdır. İş Sağlığı ve güvenliği konusunda İZMİR ALTERNATİF İş Sağlığı ve Güvenliği ve KAYA SAFETY firmalarından destek ve hizmet almaktayız.

MİSYON

İnşaat projelerinizde uzmanlık alanlarımıza dahil olan konularda kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet vererek yapılarınıza değer yaratmaktır.

VİZYON

Öncelikle Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye ve yurt dışı projelerinizde, iş güvenliği kurallarından ödün vermeden kaliteli, hızlı, yenlikçi ve verimli uygulamalara imza atarak tercih edilen marka olmaktır.

BAYİLİKLERİMİZ

Temelden çatıya hizmet vermek amacıyla kaliteden ödün vermeden uygulamalarını yaptığımız ürünlere ait çözüm ortaklarımız;

İzolasyon malzemelerinde;

AB-SCHOMBURG

MARDAV YALITIM

Çatı ve cephe kaplamalarında;

TEKNOPANEL

ALMETSAN

FİBROSAN

ZET ÇATI

GALLİNA

Kenet çatı uygulamalarında

TEKNOSEL EL-ZINC

WM-ZINC

Kalıcı yaşam hatlarında

QBM Soter

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Erben Yapı Mühendislik
 Adres
Kazım Dirik Mah. 283 Sk. No:7/Z1 35100
Bornova / İZMİR
 Telefon
0 232 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
 Web
http://