Erkaya İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Doğan Kaya
Telefon
0 232 362 00 49 / Faks: 0 232 362 00 49 / GSM: 0 532 412 40 04
Adres
Tarık Dursun K Sok-No:3 Daire:1 Ümit Apt Bostanlı Karşıyaka / İZMİR
E-Posta
info@erkayainsaat.com
Web Adresi
http://www.erkayainsaatyapi.com
İlanlar
İlanları Gör
 4459 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

İzmir’in hak ettiği kentsel dönüşüm sizin ellerinizde!

ERKAYA İNŞAAT, inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Uzmanlık ve kaliteye önem veren vizyonumuzla birlikte inşaat sektöründeki gelişmeleri ve değişiklikleri takip ederek en güzel ve en kaliteliye ulaşma çabasından hiç ödün vermeden çeyrek asırdır inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

ERKAYA İNŞAAT bugüne kadar pek çok kaliteli projeye imza atarak müşterilerini memnun etmiştir. Sektörümüzde kalıcı ve marka olma yolunda ilerlerken siz müşterilerimizin memnuniyetinde odaklanarak; konfor, estetik ve teknolojiyi uyum içinde yaşam alanlarınıza dahil etmek için özen gösteriyoruz.

“Sözün yerine getirilmesi güveni doğurur” felsefesiyle bugüne kadar ki tüm taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirdik. Kendimizi sürekli geliştirerek, dünya inşaat sektöründeki tüm yenlilikleri ve teknolojileri siz müşterilerimize sunmayı ilke edinerek İzmir’ de pek çok yeniliklere imza atmış bulunmaktayız.

“Bizi farklı ve kalıcı kılan ileklerimizi koruyarak, çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte yolumuza devam ediyoruz.”


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Erkaya İnşaat
 Adres
Tarık Dursun K Sok-No:3 Daire:1 Ümit Apt Bostanlı
Karşıyaka / İZMİR
 Telefon
0 232 362 00 49 / 0 532 412 40 04
 Web
http://www.erkayainsaatyapi.com