Eroğlu Yapı


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Nurettin Eroğlu
Telefon
/ Faks: 0 212 652 32 32 / GSM:
Adres
Zafer Mah. Çınar Sokak No:2 34194 Yenibosna Bahçelievler / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
mh@eroglu.com
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 5298 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Sektörün klişelerini değiştirmek için gerekli olan her şeye sahibiz..

Eroğlu Holding'in tekstil ile başlayan, 30 yılı aşkın ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu Eroğlu Yapı AŞ; konut, alışveriş merkezi ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kağıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya, Muğla, Bursa ve Edirne’de projeler geliştiren ve geliştirmeye devam eden Eroğlu Yapı AŞ'ün gerçekleştirdiği ve 2017 yılına kadar tamamlamayı hedeflediği projelerin toplam büyüklüğü 2,6 milyon metrekareye ulaşmaktadır. Tekstilden gelen estetik anlayışını ve global arenada önemli başarılara imza atarak, tekstil sektöründe ilke edindiği 'marka yaratma' üzerine kurulu iş modelini inşaatta da devam ettirmeyi amaçlayan Eroğlu Yapı AŞ; deneyimi ve sektörde markalaşmış profesyonel çalışanları ile sektörün klişelerini değiştirerek yeni bir dönemin kapılarını açmıştır.

2008'de açılan Tekira AVM'nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yöneten, 2009'da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini hayata geçiren Eroğlu Yapı AŞ, 2010'da ise Oksizen Konakları'nın daire teslimlerini yapmış ve İstanbul Lounge projesine imza atmıştır.

Eroğlu Yapı AŞ 2011 yılında; İstanbul Lounge 2, Yenimoda Evleri, Platform Merter, Florya Ekşinar Konakları, Ofishane, Harmony Towers projelerine başlamıştır.

2012’de Ofishane ve İstanbul Lounge projelerini tamamlayıp sahiplerine teslim etmiş, Erasta Antalya AVM projesinin de ilk etabını bitirip, hizmete açmıştır. Yine aynı yıl Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden biri olan Seyrantepe’deki karma projesi Skyland İstanbul’un inşaatına başlamıştır. 2013 yılının başında İstanbul Lounge 2 projesini tamamlayıp sahiplerine teslim eden Eroğlu Yapı AŞ, Antalya'da inşaatını tamamladığı ilklerin alışveriş merkezi Erasta Antalya AVM'yi de hizmete açmıştır. 2014’ün Haziran ayında Erasta Fethiye AVM'yi AVM zincirinin ikinci halkası olarak hizmete sokan Eroğlu Gayrimenkul, aynı yıl içinde Bursa'da hayata geçirdiği Harmony Towers projesini de sakinleriyle buluşturmuştur.

2015 yılında Edirne’de Erasta AVM zincirinin 3. Halkası olan Erasta Edirne AVM’nin inşaasına başlamış ve Yeni Moda Evleri’nin teslimlerini başlatmıştır.

Eroğlu Gayrimenkul yeni projeler geliştirerek hedeflerine emin adımlarla devam etmektedir.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Eroğlu Yapı
 Adres
Zafer Mah. Çınar Sokak No:2 34194 Yenibosna
Bahçelievler / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
/
 Web