Evo Mühendislik İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Eyyüp Yaşar Karakuş
Telefon
0 507 ... .. .. / Faks: 0 507 ... .. .. / GSM: 0 507 ... .. ..
Adres
Nizami Kahya Cad. No:18 Çiğli / İZMİR
E-Posta
evo@
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 4959 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Türkiye merkezli Evo Elektronik Elektrik Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Tic.Ltd Şti. Sırbistan, ( Belgrad, Novi Sad, Niş, Yeni Pazar, Subotica, Kragujevac, Krajevo, Vranje, Pasarofça, Cacak, Böğürdelen, Petrovaradin, Uzice, Leskofça, Zemun, Kurşunlu, Karlofça, Vrsac, Semendire, Alacahisar, Vajevo, Pançova, Sombor, Pirot, Gamzigrad, Stari Grad, Zrenjanin, Seniçe, Sremska Mitrovica, Semi Pazar, Dimitrovgrad, Kikinda, Irig, Prokupje, Kula, Tutin, Beçe, Lozniçe, Preşeva, Mokra Gora, Güvercinlik, Jagodina, Ruma, Paracin, Yeni Belgrad, Veliko Gradiste, Priboy) Bosna-Hersek, Bulgaristan, Karadağ ve Türkiye gibi ülkelerde gerçekleştirdiği Mühendislik projeleriyle bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Arnavutluk, Bulgaristan, Hırvatistan, Kosova, Makedonya, Romanya, Slovenya, Yunanistan gibi Balkan ülkeleriyle İnşaat Mühendislik Hizmetleri, Elektrik Elektronik Otomasyon vb. konularda ikili görüşmeler ve temaslarımız devam etmektedir.

Başta Türkiye ve balkanlar bölgesinde lider bir marka olarak yükselen Evo Mühendislik, Elektrik - Elektronik Sistemleri, Alçak ve Yüksek Gerilim Enerji Dağıtım Sistemleri, Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Isıtma, Soğutma ve Havalandırma (HVAC) Sistemleri, Enerji Nakil Hatları,Kaba ve İnce İnşaat İşleri ve Anahtar Teslim İnşaat projelerinde büyük proje ve yatırımlara imza atıyor.

Elektrik - Elektronik Mühendisliği referans çalışmalarımızı alıveriş merkezleri, oteller, toplu konutlar, yurtlar, okullar, havalimanları, barajlar, askeri tesisler,raylı sistemler, enerji santralleri ve petrol rafinerisi işleri oluşturmakta.

En son teknoloji ile donatılmış firmamız; özkaynakları ve tükenmez enerjisiyle büyümeye devam etmektedir.Kaliteden, insan ve bilgi odaklı çalışmadan hiçbir zaman ödün vermeyen Evo Mühendislik; büyük riskler alarak, başarı ve gururla bitirdiği dev projelerle hedeflediği noktaya doğru hızla ilerliyor.

2009 yılından bu yana, yetişmiş deneyimli teknik kadrosu, makine ve ekipmanları ile yurtiçi ve yurtdışında birçok büyük projeye imza atan Evo Mühendislik halen Türkiye ve yurtdışında çeşitli prestijli projelerin mekanik taahhüt, elektrik taahhüt, inşaat ve mütahhitlik hizmetleri taşeronluğunu sürdürmektedir.

DİĞER DÖKÜMANLAR

İnşaat Taahhüt

Bilgilendirme

Danışmanlık

Projelendirme

Tasarım

Risk Değerlendirme

Malzeme Temini

Mekanik Tesisat

Periyodik Bakım

İş Güvenliği

Sosyal Sorumluluk

Sağlık Güvenliği

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Evo Mühendislik İnşaat
 Adres
Nizami Kahya Cad. No:18
Çiğli / İZMİR
 Telefon
0 507 ... .. .. / 0 507 ... .. ..
 Web