Fidanlar İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Adem Çolak
Telefon
0 312 286 90 75 / Faks: 0 312 286 90 79 / GSM:
Adres
Çetin Emeç Bulvarı No.60/4 Balgat Çankaya / ANKARA
E-Posta
fidanlar@fidanlarinsaat.com
Web Adresi
http://www.fidanlarinsaat.com
İlanlar
İlanları Gör
 3712 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

stanbul'da yüzlerce aileye yaşam alanları kazandıran ve 2000'li yıllardan itibaren Fidanlar İnşaat adıyla Ankara'da çalışmalarına devam eden şirketimiz, yüksek mühendislik bilgisi ve kalite anlayışıyla dev konut projelerine ismini yazdırmaktadır. Vizyon sahibi yaklaşımı sayesinde faaliyet alanı gün geçtikçe büyüyen Fidanlar İnşaat, yaşamı kolaylaştıran, özgün ve farklılığı ile ön plana çıkan; modern, güvenli ve yaşanılabilir konut projelerini hayata geçirmektedir.

Fidanlar İnşaat, uzman ve tecrübeli kadrosu, mühendis bakış açısı ve kalitesiyle ile hem toplu konut sektöründe hem de diğer inşaat alanlarında liderlik hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Yurt içindeki ve dünyadaki inşaat trendlerini yakından takip eden Fidanlar İnşaat, yatırımcılar için avantajlı, oturmak isteyenler için estetik ve fonksiyonel konutlar inşa ederek ömür boyu kazançlı çıkacağınız projelere imza atar.

Fidanlar İnşaat’ın güvenilir kurumsal yapısı, iş ahlakını öne çıkartan pazarlama stratejileri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sektörde öne çıkan özelliklerindendir. Ekonomik, kaliteli ve çevre konusunda duyarlı üretim yapabilmek için teknolojinin bütün yeniliklerinden yararlanarak hizmet vermektedir.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Fidanlar İnşaat
 Adres
Çetin Emeç Bulvarı No.60/4 Balgat
Çankaya / ANKARA
 Telefon
0 312 286 90 75 /
 Web
http://www.fidanlarinsaat.com