Fırat Life Style


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Fırat
Telefon
0 312 281 28 28 / Faks: 0 312 281 28 30 / GSM:
Adres
Şehit Osman Avcı Mh. Malazgirt Cd. No:55 Eryaman Akyurt / ANKARA
E-Posta
info@firatlifestyle.com
Web Adresi
http://www.firatlifestyle.com
İlanlar
İlanları Gör
 2385 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Bugünden Yarını İnşa Ediyoruz...

Firmamız 1981 yılında Ankara'da geleneksel aile şirketi olarak kurulmuştur. Ana faaliyet konusu tahin ve susam üretimi olup bununla birlikte çeşitli gıda maddelerininde ihracat ve ithalatını gerçekleştirmektedir. 2005 Yılında inşaat sektörüne giren firmamız Fırat Life Style ile 10.projesini gerçekleştirmektedir.

Kaliteli ve prestijli bir yaşam…

Uluslararası kalite standartında hizmet sunma ve müşteri menuniyetini en üst düzeyde tutma ilkesini benimseyen firmamız, değişen ve gelişen ihtiyaçlara yönelik kendisini sürekli olarak güncellemeyi hedef edinmiştir. Sahip olduğumuz bilgi ve birikim ile yenilikçi anlayışımız doğrultusunda sektörüne artı değer katabilmek en önemli amacımızdır.

Şehrin yeni silüeti...

Firmamız evrensel değerler ışığında, köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesi ve yeni projeler geliştirmeye verdiği önem ile sürekli ve dengeli bir şekilde büyüyerek, etik değerler çerçevesinde sektörüne katkıda bulunur.

Verdiği hizmet kalitesi ve ürettiği projeler ile sektöründe daha üst seviyelere çıkmak ve bu sektördeki lider firmalar arasında yaptığı atılımlarla büyük bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Fırat Life Style
 Adres
Şehit Osman Avcı Mh. Malazgirt Cd. No:55 Eryaman
Akyurt / ANKARA
 Telefon
0 312 281 28 28 /
 Web
http://www.firatlifestyle.com