Flutech Enerji ve Mekanik Sistemleri


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Kenan Tortum
Telefon
0 212 ... .. .. / Faks: 0 212 ... .. .. / GSM: 0 532 ... .. ..
Adres
Nisbetiye Mah. Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@
Web Adresi
https://
İlanlar
İlanları Gör
 1645 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Isıtma Soğutma Sistemleri, Temiz Su Ve Atık Su Sistemleri, Yangın Söndürme Sistemleri, Havalandırma Sistemleri, Endüstriyel Proses Borulama, Heat Tracing Isıtıcı Kablo Uygulamaları, Boru İzolasyon ve Saç Kaplama Uygulamaları, Hdpe - Pe Boru Montaj Uygulamaları, Çelik Konstrüksiyon Uygulamaları, Mağaza ve Villa Tadilat İşleri, Zemin Kaplama Uygulamaları, VRV - VRF ve Mekanik Malzeme Satışı hakkında bilgi almak için için Flutech Mekanik Sistemler'e başvurarak ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, Kocaeli ve İzmir başta olmak üzere fabrikalar, endüstriyel yapılar, yurtlar, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri, sağlık tesisleri, konutlar, alışveriş merkezleri, villalar ve oteller hizmet verdiğimiz kurumlar olarak öne çıkıyor.

Anahtar Teslim Mekanik Taahhüt İşleri, Doğalgaz Hizmetleri ve İnşaat Alt Yapı işleri için de başvurabilir, Mekanik Tesisat ve Mühendislik alanında uzman, titiz ve kaliteli teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı muhtelif bölgelerde yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de Projelerinize bizimle start verebilirsiniz!

FİRMANIN REFERANSLARI

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Flutech Enerji ve Mekanik Sistemleri
 Adres
Nisbetiye Mah.
Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
 Web
https://