Folkart Yapı


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Mesut Sancak
Telefon
0 232 486 55 55 / Faks: 0 232 486 55 55 / GSM:
Adres
Manas Bulvarı Adalet Mahallesi No:47 K:43 Bayraklı / İZMİR
E-Posta
info@folkart.com.tr
Web Adresi
http://www.folkart.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 12829 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Folkart, 2006 yılında Saya Grup tarafından kurulmuştur. Kalite, estetik ve konforu en üst düzeyde buluşturarak seçkin bir mimarinin yeniden biçim verdiği lüks kavramına farklı bir bakış açısı getiren Folkart Yapı; varlığını tamamen müşteri memnuniyetine adamıştır.

Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında yapılar inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlayan Folkart Yapı; bu anlayışı karşılığında ulusal ve uluslararası ödüller almış ve sektöründeki en saygın marka konumuna gelmiştir.

Folkart; yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alışveriş merkezleri ve okul projelerine odaklanmaktadır. Şirketimizin tüm projelerde müşteriyle iletişimi ihtiyaç aşamasında başlayıp teslim sonrasında da devam etmektedir.

Folkart, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en itibarlı çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendisini sürekli geliştirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarının gerektirdiği sürdürülebilir dönüşüm için; çalışanlarını, çözüm ortaklarını, tedarikçilerini sürekli yenilikçi teknolojilerle desteklemektedir.

Ayrıntılara gösterdiği özen ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan Folkart Yapı’nın, “Hayat Buna Değer” diyeceğiniz yeni projeleri sürecektir.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Folkart Yapı
 Adres
Manas Bulvarı Adalet Mahallesi No:47 K:43
Bayraklı / İZMİR
 Telefon
0 232 486 55 55 /
 Web
http://www.folkart.com.tr