Forbest Yapı


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Forbest
Telefon
0 232 251 09 09 / Faks: 0 232 252 58 77 / GSM:
Adres
Akçay Cad. No: 170 Kat:1 Gaziemir / İZMİR
E-Posta
info@forbestyapi.com
Web Adresi
https://www.forbestyapi.com
İlanlar
İlanları Gör
 2354 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Forbest Yapı İnşaat Sektöründe Gücü Eline Alıyor


Forbest Yapı, 2010 yılından bu yana tecrübesinin verdiği güvenle insana ve doğaya duyarlı, inşaat sektöründe fark yaratan ve bölgesine değer katan projeler üretmektedir. Kurumsal hedefleri doğrultusunda her projede ileri teknoloji ve beklenenin üzerinde kaliteyi sizlere sunmayı amaç edinmiştir.

İzmir inşaat sektöründe yüksek standartlarda konut, ticari yapı ve gayrimenkul projeleriyle bir adım öne çıkan Forbest Yapı, sizlerin beğenisine sunduğu projelerinde doğayla iç içe, yaşam kalitesinin sürdürülebilir kılındığı yapılar inşa ediyor. Projelerindeki geniş sosyal yaşam alanları ve çevre dostu yatay mimari yaklaşımı ile Forbest Yapı sizlerin sadece yeşili gördüğü değil aynı zamanda bir parçası olarak içerisinde yaşadığı ortamlar sunmaktadır.

Forbest Yapı, aktif ve emin adımlarla ilerlediği sektörde inovatif bakış açısını, ileri teknolojiyi, üst düzey mühendislik bilgisini ve estetik algıyı, güvenilir çözüm ortaklarıyla bir araya getirerek yüksek getiri sağlayan, yatırımcı dostu projelere imzasını atıyor.

Ürettiği dünya standartlarına uygun, insana ve doğaya saygılı projelerle, iş dünyasının, yatırım sektörünün ve bireysel konut alıcısının güvenini kazanan Forbest Yapı, kendinden emin adımlarla geleceği inşa etmek misyonuna sahip çıkıyor. İnsana, doğaya ve detaylara önem veren projeleriyle sektörde edindiği saygın yerin haklı gururunu yaşıyor.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Forbest Yapı
 Adres
Akçay Cad. No: 170 Kat:1
Gaziemir / İZMİR
 Telefon
0 232 251 09 09 /
 Web
https://www.forbestyapi.com