Gasterm Mühendislik


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Gasterm
Telefon
0 312 310 47 35 / Faks: 0 312 310 47 43 / GSM:
Adres
Rüzgarlı Agah Efendi Sokak No.8 Ulus Altındağ / ANKARA
E-Posta
info@gasterm.com.tr
Web Adresi
http://www.gasterm.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 3075 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1992 yılında GASTERM MÜHENDİSLİK olarak kurulan şirketimiz, ileri teknoloji binalarının her türlü ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın söndürme, otomasyon, temiz ve pis su tesisatlarına ek olarak, doğalgaz altyapı ve üstyapı konularında da birçok taahüt işlerini üstlenmiş ve başarı ile yerine getirmiştir.

Kurulduğumuz günden itibaren başarı ile temsil etmiş olduğumuz tüm projelerde konusunda uzman, tecrübeli mühendis ve ekip arkadaşlarımızın imzası bulunmaktadır. Tecrübelerimiz ve yöntemlerimizle gelişen dünyada rekabet gücümüzü korumak amacı ile verimliliğimizi ve performansımızı geliştirerek, yöntemlerimizi sürekli güncel kıldık.

Şirketimiz ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir. Kurumsallaşma sürecimizin bir parçası olarak ISO 9001:2008 standardına uygun olarak yürüttüğümüz çalışmalarla müşterilerimizin isteklerine, altyapı ve tecrübemizle daha hızlı, eksiksiz, güvenilir cevap verebilmekteyiz.

Misyonumuz; yılların getirdiği tecrübe, bilgi birikimi ve iş ciddiyetini sizlerle paylaşmak, kalitenin firmamız için ulaşılan ve korunan bir düzey değil, dünyanın gelişimine paralel olarak şekillenen koşullara göre değişen, yenilenen bir hedef olmasını sağlamaktır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Gasterm Mühendislik
 Adres
Rüzgarlı Agah Efendi Sokak No.8 Ulus
Altındağ / ANKARA
 Telefon
0 312 310 47 35 /
 Web
http://www.gasterm.com.tr