Günel Yapı


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Günel
Telefon
0 262 333 01 00 / Faks: 0 262 333 01 00 / GSM:
Adres
Ömerağa mah. Cumhuriyet cad. No: 138 Kat:2 D:5 İzmit / KOCAELİ
E-Posta
gunel@gunelyapi.com
Web Adresi
http://www.gunelyapi.com
İlanlar
İlanları Gör
 2836 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1974 yılından itibaren dayanıklı tüketim sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 2005 yılında inşaat sektöründe de faaliyetine başlamıştır.

Bugüne kadar yaptığı bütün projelerinde arsaları satın alarak kendi projelerini özgünce uygulamıştır. Bölgesel analizleri titizlikle yaptıktan sonra, gereksinimleri ve ihtiyaçları belirleyip, kaliteden taviz vermeden, projelerinde en uygun tarzı oluşturmayı ilke edinmiştir. Akılcı yatırım, sürekli gelişim, yenilikleri takip edip uygulayan Günel Yapı’nın kurumsal ruhunda, güven tesis etme ve ahlaki değerlere önem verme yer almaktadır. İsminin geçtiği her yerde bu iki unsurun öncelikle anımsanmasından onur duyar.

Kocaeli’mizin yaşadığı kentsel dönüşüm ve değişim sürecinde etkin rol almak isteyen firmamız, son dönemki projelerinde bu yöne ağırlık vermektedir. Kentsel dönüşümde çözüm ortağı olmak ve çarpık yapılaşmanın önüne geçerek, kentimize yeni vizyon kazandırmak için sürekli araştırma ve gelişim içindedir. Bundan dolayı gücünü öğrenmeden alır, durmaksızın ilerlemek için meraklı olmanın ve ilham almanın önemine inanır. Günel Yapı’nın varlık sebebi; kar gütmek kadar, topluma faydalı ve yararlı bir kurum olmayı düşünmektedir. Bu nedenle sloganımız "Kazanırken Kazandırır" ifadesi bizim en önemli değerimizdir.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Günel Yapı
 Adres
Ömerağa mah. Cumhuriyet cad. No: 138 Kat:2 D:5
İzmit / KOCAELİ
 Telefon
0 262 333 01 00 /
 Web
http://www.gunelyapi.com