Hasan Ekşi İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
H.Ekşi
Telefon
0 216 553 77 .. / Faks: 0 216 553 77 .. / GSM: 0 532 ... .. ..
Adres
Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Eşrefsaat Sok. No:4/2 34672 Üsküdar / İSTANBUL-ANADOLU
E-Posta
info@
Web Adresi
http://www.
İlanlar
İlanları Gör
 1554 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Ekşioğulları Topluluğu olarak 1954’den beri inşaat sektöründe elde ettiğimiz tecrübe, inşa ettiğimiz binlerce yapıt ile ulaştığımız başarı, on yıllardır. Türkiye’de, uluslar arası alanda sahip olduğumuz haklı saygınlık, inanıyoruz ki müşterilerimiz olan kamu kuruluşları, özel kuruluşlar ve bireylere yüksek bir güven aşıladı ve bu güven neticesinde Topluluğumuz her geçen gün daha ileriye daha etkin olarak ve büyüyerek kendi alanında söz sahibi oldu.

Müşterilerimiz olan sizlerin memnuniyetidir bütün çabamız. İşimizi yaparken, en ince ayrıntıya kadar yapıtımızın, insanlar tarafından kullanılacağını düşünüyor ve insanlığa duyduğumuz saygı neticesinde çalışmalarımızı en mükemmel düzeyde tutmaya çaba sarfediyor, bu çalışmaları en kaliteli bir biçimde ve zamanında teslim edilmesi konusunda gerekli hassasiyeti gösteriyor ve insanlarımızın hizmetlerimize karşı memnuniyetlerini ifade eden tebessümlerini arıyoruz.

Bizim için en değerli ödül siz insanlarımızın, müşterilerimizin bizden ve çalışmalarımızdan dolayı memnun olmanız, bize güveninizi bizi bırakmayarak göstermeniz ve bizim sizlere karşı sonsuz güvenimizi hoş görmenizdir.

Evet, 64 senedir inşaat sektöründe hiç bir kez müşterilerimizi yüz üstü bırakmadık ve her işimizde kaliteyi ve doğru zamanı yakaladık. Bu başarının haklı onuru ile kıvançlıyız. Amacımız, başarımızı sadece inşaat sektöründe değil, topluluğumuz içerisinde bulunan dokuz ayrı firma ve bir vakıf ile genişlettiğimiz hizmetlerle, Eğitim, Sağlık ve Sanayi sektörlerinde de sürdürmektir. Bu yeni açılımları büyük bir istek ve güven duygusu içerisinde gerçekleştirdik ve çok güzel projelerle gerek Eğitim gerekse Sağlık sektörlerine adım attık.

Başarıya ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz ve bize güveninizin süreceğinden eminiz çünkü biz samimiyiz.

Hasan Ekşi

Yönetim Kurulu Başkanı

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Hasan Ekşi İnşaat
 Adres
Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Eşrefsaat Sok. No:4/2 34672
Üsküdar / İSTANBUL-ANADOLU
 Telefon
0 216 553 77 .. / 0 532 ... .. ..
 Web
http://www.